2752
2734

تبریک سایت نیاید 

حذف تاپیک راحت تر باشه 

امکان حذف عکس تا ۱۰ دقیقه وجود داشته باشه 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدملی برای ورود بخواد که زیر ۱۸ سال و مردها نتونن بیان😂🚶‍♀️

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)
بله

ایول 👏🏻👏🏻❤️

میشه درباره برنامه نویسی توضیح بدی؟؟

مدت تحصیل و محل کار و اینکه چجوری شغلی اگه ی خانم برنامه نویس باشه تو ایران براش کار هست یا نیست و به زور پیدا میشه و درآمدش و....

جسارتا چند سالته؟؟

رشته ات این بوده یا آموزشش رو دیدی؟؟

یکی الان گفت با کارت ملی یعنی اپلود کنن اول عکس کارت ملی رو بعد به عنوان مدیر سایت تایید کنم تا مطال ...

هیچ کسی همچین کتری نمیکنه میدونی چقدر امکان سوء استفاده هست؟ همون کد ملی هم جایی از من بخوان عضو نمیشم.

راهکار بهتر نظارت داشتن رو رفتار کاربرا هست تا بی ادبی کردن یا خلاف عرف رفتار کردن برا همیشه حذف بشن.

همین دیگه میخوام بدونم چه تولید محتوایی توش داشته باشم قبل ازدواج یا بعد ازدواج یا تربیت فرزند .

دسته بندی باید داشته باشه سایتت

نوعروس موضوع به موضوع بود مثلا بخش اقتصادی شامل تایپیک های مرتبط با نحوه پس انداز مدیریت و....

قبل ازدواج شامل اشنایی خواستگاری و...

بعد ی تایپیک کلی بود از زیر مجموعه هاش پیدا میکردی کدومش برات بهتره میرفتی اونجا سوالت رو میپرسیدی و راهنمایی میگرفتی و تو سایت میورد که اخیرا اینجا کسی نظری درج کرده اینجوری نبود هرکی ی تایپیک بزنه و منتظر راهنمایی باشه

مدامم تایپیک ها توسط ادمین ها اپدیت میشدن

فقط یه جوری شرایط سنی رو توش لحاظ کن . مثلا تاپیکها رده بندی سنی داشته باشه وقتی خواستی تاپیک بزنی ی ...

اینستا هم محدودیت سنی داشت ی زمانی الان دیگه همه بچه های دبستانی دارن😂

2706