2733
2739
من یکم‌دیدم خوشم نیومد تو مدم نبود سنگین یکم‌طنز و باحال نیس

تو مد خودتو میشه معرفی کنی منم طنز دوست دارن

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکم‌دیدم خوشم نیومد تو مدم نبود سنگین یکم‌طنز و باحال نیس

مثلا من اینجوری سریالارو خیلی دوست دارم دختره فقیره پسره پولداره یک قرارداد هم بینشون هست🤣😂🤭

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2731
عشق منطق انتقام ، یاقوت کبود این دو تا رو خیلی دوست دارم و قشنگن . چشم چران عمارت . تو درم را بزن

چشم چران خیلی رومخ شده

2740
اره فیلم شربت زغال لخته هم قشنگ

ممنونم♥️♥️اگر هنوزم میدونی بگو😂🤭

خواهش عشق تجملاتی هم هست دو تا هست قشنگ اسمشون یادم نیس فیلم یاقوت کبود خیلی دوست داشتم ارزش دیدن دا ...

یاقوت کبود راجب چیه تمام شده؟

2706