2733
2734

صفرتاصدش رو بگید

چه مدارکی لازمه

بعد با وام گیرنده میری بانک درسته واونجا چ مدارکی رو امضابایدکنی؟؟

فازدپ ولی پررو..کاربرقدیمی ام😑

فیش حقوقی میگیرید

تشریف میبرید بانک

با مدارک شناسایی

استعلام میگیرن ، تایید میکنن شما رو

امضا میکنید

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
فیش حقوقی میگیرید تشریف میبرید بانک با مدارک شناسایی استعلام میگیرن ، تایید میکنن شما رو امضا می ...

همین

مرسی عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیش حقوقی میگیرید تشریف میبرید بانک با مدارک شناسایی استعلام میگیرن ، تایید میکنن شما رو امضا می ...

گواهی کسرارحقوق چیه میگن اونم لازمه

2731

بستگی به بانک تون داره اگه سیستم سنتی باشه باید برید بانک و امضاء بزنید ولی اگه الکترونیکی باشه نیازی نیست حضوری برید بانک معمولا همشون حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی و نامه مسر از حقوق ضامن و کپی شناسنامه و کارت ملی ضامن رو می خوان

کاربر آقا
گواهی کسرارحقوق چیه میگن اونم لازمه

اونم شبیه فیش حقوقی میمونه ، از اداره مربوطه بگیرید

یعنی شما گواهی میدین که اگ فردی ک وام گرفته قسطا رو نده از حقوق شما برداشته شه

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

سلام اسی خواهش میکنم ج بده.کدوم بانک وام گرفتن؟چرا رفتیم وام بگیریم گفتن ب هیچ وجه نمیدیم پس من ازکدوم بانک وام بگیرم چ خاکی به سرم کنم

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
سلام اسی خواهش میکنم ج بده.کدوم بانک وام گرفتن؟چرا رفتیم وام بگیریم گفتن ب هیچ وجه نمیدیم پس من ازکد ...

والا ماخودمون قرار ضامن بشیم