2752
2734
عنوان

حرف شوهرمو‌گوش نکردم _بیرونم کرده!حق با کیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3050 بازدید | 62 پست
خدا نکنه خیلی بد اسیر شدم

همسن هستیم 

منم همینطور انگار تو جهنم هستم من قهر بودم با هزار التماس و خواهش و گریه بر گشتم ولی الان پشیمونم ک اومدم باید تموم میکردم 

ولی پدرم دیگه راهم نمیده

وای دقیییییقا  هرجا میرم باهرکی میحرفم میگن ب اون‌چشم داره

اینا ذهنشون مریضه کثیفه 

کافر همه را ب کیش خود پندارد بهتر ک قهر کردی یا اینوری میشی یا اونوری ولی بهترین راه اینه خونت دور باشه ازشون تا ی سال شوهرت بازم همونجوریه ولی بعد ی مدت دیگع خوب میشه ب دور چشم مامانش میگه برو ولی اونا خبر نشن 

ی نکته بزرگ اینه ک هیچ وقت بد مادر خواهرشو جلو شوهرت نگو اینجوری همیشه ادم بده میمونی

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دخترجان یه کم دندون روجیگربزار. تحمل کن ..مهمانیاتوبرو ..مادرشوهرت متاسفانه حسوده..برای همین پسرش روپرمی کنه خط ونشون برات می کشند ..شماهم بله قربان فرمایشاتشون بودید...نه زنگ بزن نه پیامی بده 

مطمین باش همسرت خسته میشه .شماهم براش شرط بزاربگوجایی دیگه خونه بگیرند..

نمیاد اومدا قبلا موقع شکایتا اما میگ من لیسانسم خودم واحد روانشناسی پاس کردم.بلدم!!!!

بقول شوهردختر خالم

میگفت

ریدم تو دانشگاهی که به تو لیسانس داده

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽

عزیزم ببخش بی اجازه تاپیکاتوخوندم منم مثه توتازه باردارشدن روحیم مثه توبودازدواج کردم شوهرم ب تمام معنا زندانم کرد.البته ب خاطراینکه زیادخاستگارداستم وبعدازازدواج هم دست آزارم برنمی‌داشت ولی الان خداروشکرزندگی خوبی دارم ب نظر من تونابودمیشی تواین زندگی افسرده میشی بچه هایم نابودمیشن ی فکری به حال زندگیت بکن 

عزیزم ببخش بی اجازه تاپیکاتوخوندم منم مثه توتازه باردارشدن روحیم مثه توبودازدواج کردم شوهرم ب تمام م ...

فدات بشم ممنون ک بفکرم بودی عزیزم دعام کن دعا کن نینی توشکمم پسر باشه شاید یکم  سر عقل اومد

ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
دلم نمیاد اینو بگم،حامله هم هستی. ولی یکم دیگه بمون فعلا،حساب کار دستشون بیاد. مادرش بیمااااره بیما ...

قربونت برم عزیزم مرسی از مهربونیت خدا حاجت دلتو بهت ببخشه

ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
2706