2733
2739
عنوان

شمام متوجه لهجه تهرانیا میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 53 پست
عی بابا باز کرج هم لهجه داره ؟؟؟ چرا من فقط مشهدی و کرد ترک و لر ازری و بلوچ و عرب میدونستم جز گویشه ...

کرجی های اصیل لهجه دارن یه لهجه بامزه

اما مثلا اونطوری نیست که با غریبه حرف میزنن لهجشون مشخص باشه ها.. فارسی کاملا بدون لهجه حرف میزنن

وقتی خودشون هستن با هم حرف میزنن یه گویش بامزه دارن

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی واقعا قشنگترین لهجه فارسی صحبت کردنو دارن😍 منم تهران بدنیا اومدم ولی ته لهجه ترکی دارم 😊🥰

وای منم

مثل به ک و چ رو با لحجه نمیگما اما ته لهجه دارم

با تشدید حرف میزنم ب و ت و د رو تشدید میزارم

مثلا میگم لبّ

2731
وای من ت رو با لبام میگم یه طوری که انگار تشدید میزارم اونا روون میگن

اونا چون لهجشون هست روون میگن.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️