2752
2734
پشمام

😂

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😅😅😅😅💐

ی روزی میاد ک ب خاطراتِ این دورانت میخندی 

میدونم یهو گفتمش ولی نیازت بود و حقیقت 

الانم بهش فک نکن بدون بعدا ب درکش میرسی

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
اره همینه  بشورش بریزش تو قابله با رزماری ربع ساعت همش بزن تا روغنش بیاد بیرون  بعد بزار ...

قربونت برمممم من چشممم 

آبجی اینم رزماریه؟!

از عطاری گرفتم 

گفتم رزماری میخوام همینو بمن داد 

آبجی حالا چقدر از این بریزم به اون دم مرغ؟!

آن‌ نهِ🧷🤍
قربونت برمممم من چشممم  آبجی اینم رزماریه؟! از عطاری گرفتم  گفتم رزماری میخو ...

اره همینو من یکم خیسش کردم ک پنج دقیقه تو آب موند بعد ابشو خالی کردم ریختمش داخل قابلمه 

اندازه دوتا مشت بریز داخلش 

چشمت بی بلا عزیزممم

اره همینو من یکم خیسش کردم ک پنج دقیقه تو آب موند بعد ابشو خالی کردم ریختمش داخل قابلمه  انداز ...

باشه قربونت برم منن 

واقعا خیلی گلی😍بحق فاطمه ی زهرا به هرچیزی ک میخای برسی قشنگم 

ممنونم آجی

فقط اگ بازم سوالی داشتم میتونم ازت بپرسم؟!

آن‌ نهِ🧷🤍
نه جداش نکنید  برا خوردن مشکل داره ولی برای مو همین تیکه روغن اصلیشو میده

آبجی بخدا دیگ آخرین سوالیه ک میپرسممم 

الان رزماری هارو رو اینا بریزم؟! 

یا نه باید روغناش در بیان بعد رزماری هارو اضاف کنم؟!

بعد در آخر برگ رزماری رو با روغن دم مرغ برمیدارم

یا نه روغن دم مرغ رو برمیداریم 

با اون آبی که از رزماری مونده

تفاله ی رزماری رو هم با روغن دم مرغ قاطیش میکنم یا نه آجی؟!

آن‌ نهِ🧷🤍
2706