2752
2734

ضدافتاب رنگی بگیر

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

به نظرم هرچیزی تخصصیش خوبه

مخصوصا الان افتاب داره داغ و مستقیم میشه ضد افتاب یه کار اختصاصی درست و حسابی انجام میده

تو خونه روتین داشته باش واسه بیرون ضدافتاب بزن

الهی به امید خودت...  
بی رنگ میخوام بگیرم  بعد باهاش رژ بزنم ضایع نیست؟

میتونی ارایشیش روبگیری.من همش ضدآفتاب آرایشی میگیرم.مناسب رنگ وجنس پوستم.برعکس خواهرم همش بیرنگ میگیره

خانم هستم .مشاور طب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و زیبایی وپوست ومو وتناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
جوش میاره رو صورتم بی رنگ میخوام بعد رژ بزنم با بی رنگ ضایع نیس؟

ن ضایع نیست

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇