2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هتل آپارتمان .نزدیک حرمه باب الجواد09921534366دوست داری از قبل زنگ بزنید هماهنگ کنید.بهترین مزیتش همین پنج تا هفت دقیقه تا حرم فاصلس.بدون غذا رزرو کردیم نفری دویست.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

اینم عکساش.از لحاظ بهداشتی سرویس بهداشتی خیلی تمیز بود.هر جا بری باب دل ادم نیست.ولی من برای خودمون ملافه تمیز برده بودم.پهن کردم.پتو مسافرتی بردم برای خودمون استفاده میکردیم.سرویس بهداشتی خیلی تمیز بود.فاصله تا حرم خیلی عالیه‌اگه وسواسی هست میتونی ملافه این چیزا ببری.من خودم به شدت وسواسیم.از قبل فک کنم زن بزنی بری بهتره.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

این کانال تو ایتاس کلی عکس میزاره دوست داری برید نگاه کنید.انشالله ی جای باب دلت پیدا کنی.قیمتم میزنه.

بله نوشتم پایین

هتل آپارتمان آیینه چی

هم تمیز بود هم قیمتش خوب بود هم خیلی خیلی نزدیک حرمه

فقط دو تخته هاش بنظر من کوچیکه فضاش اگه فضا برات مهمه

میتونی بزرگترشو رزرو کنی

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2706