2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
۷۰۰ . اگه   ایرانی بخره همه رو . یا خارجی قیمت پایین

سعی کن چیزهای تو چشم مثل یخچال و لباسشویی رو گرون برداری . اگه پول نداری فر نخر بجاش توستر بخر . و گازصفحه ای بخر . ظرفشویی نخر . 

قابلمه دم دستی رویی بخر . و یک سرویس قابلمه مناسب مهمان .( بیشتر از این نخر و میتونس بعدا بخری و اضاف کنی ).

سعی کن مبل و  تخت خواب اینا که لوازمچوبی هستن رو از   مرکز ساختشون بخر ی چون ارزون تر درمیان و از مغازه  اینا نخر .  لوازم تزیینی رو بزار آخر سر بخر و فعلا براش چیزی نخرو .....  بازم خیلی چیزا هست اگه خواستی اونارم میگم چون بعضی چیزا واقعا ضروری نیست و میشه یه مارک پایین تر خرید یا اصلا نخرید . 

سرای ایرانی هم نرو چون من رفتم قیمتاش بیشترع و بجای اینکه اونجاقسطی بخری میتونی تو شهر خودت قسطی بخری با مغازهدار هایی که میشناسی .