2752
2734
عنوان

قد ۱۷۷ برای خانوم چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 31122 بازدید | 781 پست
زیادی بلنده نمیپسندم نهایت قد مناسب برای خانوم ۱۷۰ هست به نظر من

البته اگه مرد قدش ۱۸۰ به بالا باشه خیلی قشنگ میشن مثل سوپر استار ها 

ولی برای مردی که نهایت ۱۷۵ قد داره باید خانمش زیر ۱۶۵ باشه تا توازن شه 😂😂😂

خانمهای بلند کنار مرد های بلند خیلی جذاب میشن به شرط تناسب اندام 

البته اگه مرد قدش ۱۸۰ به بالا باشه خیلی قشنگ میشن مثل سوپر استار ها  ولی برای مردی که نهایت ۱۷ ...

عزیزم گفتم این نظر منه

من کلا به نظرم خانومی که قدش زیاد بلند باشه ظرافت نداره

بقیه میتونن هر نظری داشته باشن…و نظرشون محترمه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم گفتم این نظر منه من کلا به نظرم خانومی که قدش زیاد بلند باشه ظرافت نداره بقیه میتونن هر نظری ...

بله عزیزم نظر شما هم محترمه 

از نظر منم مرد هایی که زیر ۱۷۵ هستن انگار مردونگی ندارن برای همین میگم قد مرد باید بلند باشه تا خانم قدش هر چقدر باشه به هم بیان

بله عزیزم نظر شما هم محترمه  از نظر منم مرد هایی که زیر ۱۷۵ هستن انگار مردونگی ندارن برای ه ...

در کل قد مساله ی مهمی برای انتخاب همسر نیست

خیلی مسائل مهمتری هست

و اینجا بحث در مورد قد خانومهاست

شما ظاهرا به حاشیه بیشتر علاقه داری😃

در کل قد مساله ی مهمی برای انتخاب همسر نیست خیلی مسائل مهمتری هست و اینجا بحث در مورد قد خانومهاست ...

نه عزیزم به حاشیه نبردم اشتباه برداشت نکنید 🌷

شما میگی خانم های قد بلند ظرافت ندارن منم گفتم اگه یه خانم با قد ۱۷۷ سانتی متر رو با مرد ۱۷۵ سانتی مقایسه کنی بله انگار ظرافت نداره و در کنارش انگار اون مرد هم مردونگی نداره 

وای اگه مرد هم بلند باشه اون ظرافت دیده میشه 

در مورد قد هم باید بگم برای آقایون زیاد مهم نیست ولی خانم ها معمولا به مرد قد بلند علاقه دارن و مرد های قد بلند رو جذاب تر و تکیه گاه تر میدونن

نه عزیزم به حاشیه نبردم اشتباه برداشت نکنید 🌷 شما میگی خانم های قد بلند ظرافت ندارن منم گفتم اگه ی ...

خصوصیات اخلاقی هست که تکیه گاه بودنو مشخص میکنه

شوهر خواهرشوهرم از در داخل نمیاد ولی زن و بچشو گشنه نگه میداره

و هزاران مورد دیگه

خوشبختانه موقع ازدواج اصلا این مسائل برام اهمیتی نداشت

بلند و خوبه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خصوصیات اخلاقی هست که تکیه گاه بودنو مشخص میکنه شوهر خواهرشوهرم از در داخل نمیاد ولی زن و بچشو گشنه ...

بله اون که صد درصد 

اما من نظر خودم و دیدگاه جامعه رو گفتم که معمولا مرد های کوتاه قد تر (زیر ۱۷۵) در نگاه اول از نظر خیلی از دختر ها به حساب نمیان و مردونه نیستن و تو جامعه هم ممکنه زیاد جدی گرفته نشن 

اما اینا فقط نظر هست مثل همون ظرافت زنانه که در نهایت به خود خانم بر میگرده نه قدش

2706