2752
2734
عنوان

قد ۱۷۷ برای خانوم چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 31122 بازدید | 781 پست
دراز باشیم ولی حسرت قدبلند نداشته باشیم🤤😂😂😂😂

من 152 هستم حسرت قد بلند هم ندارم والا 

به همینی که خدا بهم داده راضیم 

همیشه هم پسرای قد بلند جذبم میشن بخدا

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماشاله به من همه میگن دراز دیگه به اون چی میگن😀

پسر قد بلند نعمته کی میگه دراز🌚

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
من 152 هستم حسرت قد بلند هم ندارم والا  به همینی که خدا بهم داده راضیم  همیشه هم پسرای ق ...

خب ما هم قد بلند جذبمون میشه هم قد کوتاه هم متوسط 😂👌🏻😎 هرچیزم بپوشیم بهمون میاد هیکلمون هم خراب نمیشه زود 

آپشن های بیشتری داریم خلاصه 😁👌

امضای خودمه هرچی دلم بخواد می‌نویسم 🗿
چه کوتاه چه بلند چه چاق چه لاغر همه میریم زیر یه متر خاک . اونی که میمونه  از ما خوبی‌های ما در ...

تکبییییییر

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
خب ما هم قد بلند جذبمون میشه هم قد کوتاه هم متوسط 😂👌🏻😎 هرچیزم بپوشیم بهمون میاد هیکلمون هم خراب ...

جوون بابا😎

2706