2733
2734

روتین غذای پوست

اگ مناسب نوع پوست و باکیفیت نباش بله جواب نمیده 

اما اگ مناسب نوع پوست باش و باکیفیت و البتهههه مداومت داشته باشی درانجامش و همچنین درکنارش تغذیه و ورزش جواب میگیری

باروتین مناسب ۵۰درصد مشکلات حل میش باقیش با فیشال تغذیه ورزش...

از ی محصول انتظار معجزه نداشته باشین بایماه دوماهم جواب نمیده مشکلات پوستی ب مرورایجادشدن پس ب مرور درمان میشن یهو نمیش عزیزم

نیازی نیس روتینتون خیلی شلوغ باش 

روتین پایه این سه تاس

شوینده ابرسان ضدافتاب

شما هرخدماتی انجام بدی برا پوستت مث فیشال اسیدتراپی کربوکسی تراپی مزو لیزر و و و ...باید مراقبت های پوستیتو انجام بدی ینی روتین

بدون روتین هیچ خدمانی تاثیرنداره خصوصااااا ضدافتاب

...
واسه ی چی بده راکوتان‌ اصن چی هس

راکوتان غدد چربی غیر فعال میکنه و بشدت پوستو خشک میکنه برای کسای ک کیست چربی،یا جوشهای وحشتناک دارن استفاده میشه قبلش باید ازمایش کبد بدی چون رو کبد تاثیر منفی میزاره با غذا و میوهای ک ویتامین آ دارن نباید استفاده بشه وقت استفاده تا دو ساعت نباید دراز بکشی و با اب خیلی فراوان باید خوردن بشه کمی هم باعث افسردگی میشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم پوستم چربه میشه هرچی ک استفاده کردی اسمشو بزاری برام بخرم؟

پوستم چرب و حساسه و مستعد جوش و اکنه

شوینده هایی که راضی بودم : ژل شست و شوی پوست چرب سینره، ژل شست و شوی پوست خشک سینره، تمامی فوم های شست و شوی صورت ویتالیر و کلا همه ی شوینده های صورت ویتالیر رو استفاده کردمو همشون برای من عالی بودن و چندین بار تمدیدشون کردم خصوصا لاین سنسیتیو صورتیش و لاین اکتیویت سبز و یکی از لایناش که فومش قوطی طوسی خاکستری داره، ژل اسکراب شست و شوی صورت لافارر مخصوص پوست نرمالش، ژل شست و شوی صورت اریکه، از سیمپل و نوتروژینا هم اون مدل شوینده هاشون که روزانه ست رو استفاده کردم، نوتروژینا شوینده ی آبیش که برای پوست نرمال تا خشکه و سیمپل هم اونی که تیوپیه مخصوص پوست نرمال بود فکر کنم یادم نمیاد.

میسلار واتر دوفاز آیسول هم خیلی عالیه برای پاک کردن هر نوع آرایشی و مناسب برای چشمه و داخل چشم بره نمیسوزونه و پوست رو هم خشک خشک نمیکنه.

فوم شست وشوی پلک و مژه ی آیسول و شامپوی مخصوص شست و شوی پلک و مژه ی آیسول هم عالین هم روزانه میشه ازشون استفاده کرد پوست دور چشمو نرم میکنن هم میلیا و شالازیون و اگزمای دور چشم رو درمان میکنن هم ارایش رو تمیز میکنن و هم خارش چشم رو کنترل میکنن و توی‌چشم میرن چشمو نمیسوزونن اونجوریا

تونر هم استفاده نمیکنم و دوست ندارم، ولی تونر ویتالیر لاین سنسیتیو صورتیش رو داشتم ازلائیک اسید داشت خوب بود برای پوست، و اینکه تونر پوست خشک لافارر هم یه بوی شکلات و عطر خوشمزه ای میداد میخواستم برم سر قرار بعد شستن صورتم یا حموم میزدمش روش ارایش میکردم بوش میموند رو پوستم چندین بار طرفم بهم گفت که تو چرا پوستت بوی شکلات میده و بوی خوب میده

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
میشه اسم محصولاتت و بگی ؟

اره عشقم

شوینده هایی که ازشون راضی بودم یکی ژل شست و شوی صورت اریکه بود، یکیم ژل اسکراب شست و شوی صورت لافارر مخصوص پوست نرمالش، تمامی شوینده های ویتالیر خصوصا فوم های لاین سنسیتیو صورتی و اکتیویت سبزش رو دوست داشتمو چندین بار همشونو تمدید کردم چه تیوپی های ژلیش چه قوطیای فومی سری دارش که فیس براش دارن و کلا ویتالیر شوینده هاش واقعا خوبن برام و هروقت میخوام پیشنهاد بدم جزو برنداییه که اول از همه تو ذهنم میاد برای شوینده، دوتا ژلای شست و شوی صورت سینره هم خشکش هم چربش خوب بودن برای منی که پوست چرب و حساس و مستعد جوش و اکنه دارم.

برای میسلار واتر من از میسلارواتر دوفاز آیسول استفاده میکنم برای پاک کردن ارایش. هر ارایشیو پاک میکنه پوست رو خشک نمیکنه ( لبامو میسوزونه البته ) و توی چشمم بارها کامل رفته مقدار زیادش و یکبارم نسوزونده چشمم رو و مخصوص ناحیه دور چشم هم هست اصلا اخه و میلیا نمیاره چون من مستعد میلیا و جوشای قرمز روی پلکامم هستم.

برای شستن ناحیه دور چشم هم من از شوینده صورت استفاده نمیکنم، از شامپوی مخصوص شست و شوی پلک و مژه ی آیسول یا فوم مخصوص شست و شوی پلک و مژه اش استفاده میکنم قشنگ هم میلیا و شالازیونمو درمان کرده هم چشمم خارش داشته باشه خارششو اروم میکنه هم پوست دور چشممو نرم میکنه چون من پوست دور چشمم مستعد خشکی و کشیدگیه هم اینکه توی چشمم میره نمیسوزونه و ارایش چشم رو هم تمیز میکنن.

تونر هم اصلا استفاده نمیکنم ولی از بوی تونر لافارر مخصوص پوست خشکش خوشم میومد و برای قبل قرار میزدمش که بوی صورتم خوشبو و شکلاتی باشه چون عطری بود و بوشم تا حدی موندگار بود رو پوست

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
آزمایش دادم تو آزمایشم هیچ مشکلی نیست علت دقیقش رو نمیدونم فقط اینکه مامان و بابام هیچکدوم پوست خو ...

درخواست دوستی دادم قبول کن کمکت میکنم عزیزم 

من مشاوره پوست ومو انجام میدم

اره عشقم شوینده هایی که ازشون راضی بودم یکی ژل شست و شوی صورت اریکه بود، یکیم ژل اسکراب شست و شو ...

مرسی عزیزم

منم دور چشمم خشکه و کمی چروک داره بنظرم چی استفاده کنم؟ ۳۲ ام

اکسپرتیج آردن خوبه بگیرم؟

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
تخصصی نمی‌دونم .اما راکوتان بااسم نورم اسکین توداروخانه های ایران هست قیمتشم من سال پیش 180میخریدم 3 ...

دوران شیردهیم تموم شه میخرم 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
مرسی عزیزم منم دور چشمم خشکه و کمی چروک داره بنظرم چی استفاده کنم؟ ۳۲ ام اکسپرتیج آردن خوبه بگیرم؟

هر دور چشمی که توی ترکیباتش رتینول داشته باشه خیلی عالیه برای بالای سی 

پوستم چرب و حساسه و مستعد جوش و اکنه شوینده هایی که راضی بودم : ژل شست و شوی پوست چرب سینره، ژل ...

توام مث من جوش زیاد میزنی؟

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
توام مث من جوش زیاد میزنی؟

آره متاسفانه 😆 دکتر پوست قبلیم بهم گفت راکوتان، قراره مجدد برم پیش یه جدید ببینم اون چی میگه

آره متاسفانه 😆 دکتر پوست قبلیم بهم گفت راکوتان، قراره مجدد برم پیش یه جدید ببینم اون چی میگه

راکوتان اگ زیاد پوستو خشک کنه ب درد نمیخوره من از ی دکتر دارو ی دست ساز گرفتم ی شوینده و ی محلول تمام جوشامو خشک کرد ولی بقدری پوستم خشک شده بود و مزخرف ک دلم پوست الانمو میخاست

راکوتان اگ زیاد پوستو خشک کنه ب درد نمیخوره من از ی دکتر دارو ی دست ساز گرفتم ی شوینده و ی محلول تما ...

اره منم از پوست خشک واقعا متنفرم، کاش میشد یکمی چرب و شاین دار میبود بدون اینکه مستعد جوش باشه 

اره منم از پوست خشک واقعا متنفرم، کاش میشد یکمی چرب و شاین دار میبود بدون اینکه مستعد جوش باشه 

پوست ما عالیه اگ این جوشای لنتی نبودن 

2706