2733
2734
عنوان

حشره ساس در هتل توی کیش اقامت داشتیم بودش کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 117 پست
خب زنگ بزن ی کارشناس خوب بگو قبل ازاینکه اصلا بخواد پیداش شه یا زاد و ولد کنه ماشینو برا خیال راحت خ ...

ززنگ زدم بهم گفتش که نگران نباش و چیزی نیاوردی چون اصولاً ساس تمایلی به اینکه توی لباس قایم بشه نداره کلاً توی ساکو و چمدون قایم میشه به خاطر اینکه از دمای بدن انسان زیاد خوشش نمیاد اما خب من استرس گرفتم دیگه چه می‌دونم از طرفیم فعلاً شرایط مالیمون جوری نیست که بتونیم سمپاشی کنیم باید تا آخر ماه صبر کنم دعا کنید هیچی نیومده باشه دعا کن

🌌🌱  دختـــــرِفصل بهــــارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شما تمام کارای اساسی انجام دادید انشالله هیچ اتفاقی نمیوفته ولی خیلی جانوره موزی هستش باید خیلی مواظب باشی همسایمون داشت خونشون خراب کردن از نو زدن چون فقط خون انسان میمکه وچیزای چوبی

ما رفتیم لب ساحل کیش تکی اون آفتاب داغ و سوزان دوساعتی نشستیم پختیم سیاه سیاه شدیم بنظر شما اگر توی ...

ببین آروم باش اگرم اومده باشه کاری نمیتونی کنی کل صندلی ماشینتون الکل اسپری کنید 

توکل به خدا انشاالله نیست

ززنگ زدم بهم گفتش که نگران نباش و چیزی نیاوردی چون اصولاً ساس تمایلی به اینکه توی لباس قایم بشه ندار ...

ولی بنظرم گوش نده با ی کارشناس دگ حرف بزن سنپاشی کن ماشینو ک از ماشین نیاد ب خونه . وگرنه اگه بیند رفتنش مکافاته باید وسایل خونه عوض کرد براین میگم محکم کاری کنید 

مگه هزینش سمش چقد  

ولی بنظرم گوش نده با ی کارشناس دگ حرف بزن سنپاشی کن ماشینو ک از ماشین نیاد ب خونه . وگرنه اگه بیند ر ...

مماشینو همون روز کارواش با جاروبرقی‌های خیلی خیلی قوی کل ماشین و جاروبرقی کشید و اینکه کل ماشینو الکل و درماکلین هم زدیم

ببین آروم باش اگرم اومده باشه کاری نمیتونی کنی کل صندلی ماشینتون الکل اسپری کنید  توکل به خدا ...

مماشینو همون روز کارواش با جاروبرقی‌های خیلی خیلی قوی کل ماشین و جاروبرقی کشید و اینکه کل ماشینو الکل و درماکلین هم زدیم

2706