2733
2734
عنوان

حشره ساس در هتل توی کیش اقامت داشتیم بودش کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 117 پست
چچطوری تموم شدن دیگه ندیدید میشه برام کامل توضیح بدی لطفاً

کلی سم‌پاشی کردیم کف خونه مامانم پارکت بود تو فکرش بودیم که کل پارکت رو بکنیم کل زندگی رو شستیم و یه سری مبل و دور انداختیم اما بعد ۲ ماه دیگه ندیدیم 

یعنی من که نا امید بودم چون راجبش خونده بودم گفتم حالا حالا ها خلاص نمیشیم که خداروشکر یک ساله هیچی مامانم ندیده 

هتل های کیش همه بیخود شدند  ما چند سال پیش پارسیان رفتیم بد نبود اما اصلا تمیز و لاکچری نیست&n ...

من گردنم بزنن نمیخام کلا تو هتل ها .شمال میرم خونه میگیریم چادر میبرم تو حیاطشون میزنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلی سم‌پاشی کردیم کف خونه مامانم پارکت بود تو فکرش بودیم که کل پارکت رو بکنیم کل زندگی رو شستیم و یه ...

داری درمورد ساس میگی؟؟؟خب چ جاهایی ممکنه ساس بیاد و چیکار میکنه 

وای ببخشید ولی حالم از تاپیکت بهم خورد من خودم وسواس این چیزا دهرم سماهم گفتید یاد خودم افتادم ک تما ...

عزیزم خدا نکنه که ساس تو خونه کسی باشه که اگه باشه وتخم ریزی کنه دیگه باید کل وسایل زندگیتو بریزی دور یا کلا آتیشش بزنی 

وای ببخشید ولی حالم از تاپیکت بهم خورد من خودم وسواس این چیزا دهرم سماهم گفتید یاد خودم افتادم ک تما ...

وای ساس واقعا دیوونه کننده س 

این که تو خونه باشه و شب که خوابی بیاد حمله کنه بهت و خونت و بخوره وحشتناکه 

سلام نه عزیزم زیر یه درصده که با خودتون آورده باشین .خونه مامانم یه سالی درگیر بودن هر چی سم پاشی کردن فایده ای نداشت کای رختخواب و مبل و لباس ریختن بیرون اما تنها چیزی که اونا رو از بین برد فقط سرما زیاد بود . تو زمستون تمام در و پنجره ها رو کامل باز گذاشتن دو سه روزی خداروشکر نابود شدن من خونه خودم همون اول بد چون ت تابستون بود همه ی درها رو بستیم بخاری روشن کردیم از بین رفتن . یعنی گرمه در حدی بود که استکان جای سینک ترک برداشته بود حتی جلوی درآورم . فقط تنها راه از بین بردن ساس گرما یا سرمای زیاده 

عزیزم خدا نکنه که ساس تو خونه کسی باشه که اگه باشه وتخم ریزی کنه دیگه باید کل وسایل زندگیتو بریزی دو ...

واقعا؟؟؟من نمیدونستم مگ ساس چیه یا چیکار نیکنه مگ باچشم دیده نمیشه .اخه من بدنم دونه زد رفتم دکتر گفت ساس حتما بوده

چندوقت لباس و ملافه هاتو

كلا لباسشويي رو روي درجه اب گرم بزار

نصف شب ك كاملا تاريكه يهو چراغ روشن كن

تو درز تشك تخت و درز متكاها نگاه كن

ما يكساله درگيرشيم و چندبار سمپاشي صفر تا صد خونه و كل كمد لباسارو داديم خشكشويي

پتوها ملافه ها تشكا همه خشكشويي

قالي و موكت و مبلا هم قاليشويي شستن

و ٣ ماه خونه رو كامل خالي كرديم ك سم اثر كنه

اما متاسفانه متاسفانه هفتهء پيش ٢تا ديديم

واقعا؟؟؟من نمیدونستم مگ ساس چیه یا چیکار نیکنه مگ باچشم دیده نمیشه .اخه من بدنم دونه زد رفتم دکتر گف ...

آره با چشم دیده میشه وقتی خون بخوره خیلی هم بزرگ میشه 

وای خیلی افتضاحه خدا به سر هیچکی میاره 

2706