2733
2734

سلام من این ماه لتروزول خوردم دکتر گف فعلا نیازی نیس آمپول بزنم .بنظرتون بدون آمپول احتمال بارداری هست یا نه؟

در حال کاهش وزن/زیر گروه قرمز❤وزن الان۹۵، هدف ۷۵❤با حذف قندیجات بدون گرسنگی🥰تضمینی😆 دعا کنید نی نی دار بشم به زودی😥
اره معمولا منظم ها احتمال بارداری خیلی زیادی دارن

من منظمه حالا حداکثر ۵ روز میره اینور اونور..

این ماه لتروزول خوردم دعا کن بگیره😥

در حال کاهش وزن/زیر گروه قرمز❤وزن الان۹۵، هدف ۷۵❤با حذف قندیجات بدون گرسنگی🥰تضمینی😆 دعا کنید نی نی دار بشم به زودی😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انشالله میگیره  عزیزم ولی،وزنت زیاده سعی کن کمتر کنی بعد اقدام کنی

😄😄چشم بانو

برای من منظمه جوری ک حتی سرساعت معین هم پریود میشم ولی ماه پیش رفتم دکتر گف ک ذخیره تخمدانت نیمه و پرولاکتین بالاس پریود میشی یا نه گفتم اره گف منظمه ،گفتم اره بنده خدا تعجب کرد 😂فک نکنم ب منظمی باشه 

برای من منظمه جوری ک حتی سرساعت معین هم پریود میشم ولی ماه پیش رفتم دکتر گف ک ذخیره تخمدانت نیمه و پ ...

نمیدونم والا توش موندیم🤣