2733
2734
عنوان

حس امیر حسین بمن چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان برات فا.ل میزنم فقط بگو رنگ پوستش سفیده یا سبزه

بلدی ؟

واسه منم میگیری؟

پائولو کوئیلو:این که بدانی در راه درستی هستی یک چیز است،و این که فکر کنی راه درست فقط همین است یک چیز دیگر...ماهرگز نمی توانیم درباره‌ی زندگی دیگران قضاوت کنیم، هرکس رنج ها و چشم پوشی های خودش را دارد!💚منو توی تاپیک های مذهبی ،ختم، چهله و دعا تگ کنید💚اگر سوالی در زمینه های زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید بپرسید خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم💚کارل پوپر:اگر چه در دانش کمی که داریم با یکدیگر متفاوتیم اما در نادانی بی نهایت‌مان همه باهم برابریم💚
اسم طرف و رنگ پوستش رو بگو

درخواست دوستیم رو قبول میکنی🙏

پائولو کوئیلو:این که بدانی در راه درستی هستی یک چیز است،و این که فکر کنی راه درست فقط همین است یک چیز دیگر...ماهرگز نمی توانیم درباره‌ی زندگی دیگران قضاوت کنیم، هرکس رنج ها و چشم پوشی های خودش را دارد!💚منو توی تاپیک های مذهبی ،ختم، چهله و دعا تگ کنید💚اگر سوالی در زمینه های زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید بپرسید خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم💚کارل پوپر:اگر چه در دانش کمی که داریم با یکدیگر متفاوتیم اما در نادانی بی نهایت‌مان همه باهم برابریم💚
دوست دارا باهات دیدار داشته باشه و تو فکر ازدواح باهاته

شرایط مالیش اصلا مانع بود برای ازدواج نمیدونم عزیزم الان باهم کاتیم ببینیم چی میشه

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗