2752
2734
عنوان

شوهرم از دخترای دورش میگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2101 بازدید | 114 پست

گوشیتو خاموش کن که مجبور بشه به خانوادت زنگ بزنه .موضوع رو به خانوادت بگو 

اگه بخوادت میاد معذرت خواهی میکنه 

نیومد هم دیگه میفهمی که ادم دمدمی مزاج و دو قطبیه 

ولش میکنی بره با همونا که لایقشن

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
من لیسانس دارم و اون دیپلم، میگه تعریفایی که از تو شنیده بودم و حرفایی که از تو میزدن که تحصیل کرده ...

دیگه چی بهت بگه متوجه بشی باید راهت و جدا کنی ..تو زندگی زیر یک سقف بیشتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیتونم ابروی خانوادم میره ، بعدم خودم دوسش دارم ولی اون اینجوری رفتار میکنه یبار خوبه یبار بد

ببین اگه پشیمون شده باشه واقعا میری تو زندگی با یه بچه برمیگردی . خیلی جدی پیگیر شو ببین چرا اینجوری میگه و اگه واقعا پشیمون شده رهاش کن تا بره چون خیانت میبینی

استارتر تو هم مقابله به مثل کن 

بگو ماهم تحقیق کردیم خیلی چیزای خوبی گفتن ولی حیف که اصلا شبیه چیزایی که میگفتن نیستی 

گو کاش رودتر از عقد اینارو میفهمیدم 

اگر گفت منظورت چیه بگو هیچی منظوری نداشتم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
شوهر من از نظر قیافه ازم سره ولی خب یکم رفتارای بچگانه داره نمیدونم خلاصه چیکار کنم موندم بخدا

حدس می‌زنم خودشیفته باشه

همسر منم همش از خودش تعریف میکرد

اول ها فکر می کردم درست میگه

همه چیز سپردم به تصمیم اون چند بار اشتباه کرد و ورشکست شد

الان فهمیدم که فقط خود بزرگ بینی داره و هیچ چیز در چنته نداره 

بشین باهاش صحبت کن تا عقدین اگر نمیخوادت از هم جدا بشید اگر ن ک هیچی باور کن برید سر خونه زندگیتون خ ...

خب چرا زنا باید همیشه کوتاه بیان مگه نیستن مردایی که زنشون دوسشون نداره ولی زن تحمل میکنه چرا همیشه تا مرد نخواد زن باید زود بره مفت و مجانی 

سلام عزیزم به هیییییییچ وجه تاکیدمیکنم به ههییییییچ وجه تحت هیییییچ شرایطی باهاش رابطه کامل برقرارنک ...

عزیزم ربطی به رابطه هم نداره فقط همون بحث تمکین هس شماها وقتی شوهرت از خونه بیرونت میکنه راحت میتونی ازش شکایت کنی فقط باید بگی کلانتری بیان و صورت جلسه کنن برات ربطی به رابطه داشتن نداره بعدم شما چرا درخواست بدی طرفند مردا اینه اونقد اذیت کنن تا طرف بره طلاق بگیره گه مهریه. ندن به نظر من که زنا نباید کوتاه بیان چون اون کخ نمیتونه بدون اجازه شما زن دیکه بگیره دخترای داغون تهش صیغه آش بشن دخترای به درد بخور کخ پا نمیدن

ببخشید من تاپیک های قبلیت رو خوندم..واقعا تو دنبال چی هستی تو این رابطه؟شوهرت ک تکلیفش مشخصه ک دنبال چیه یه ادم زورگور بی درک و فهم و خودشیفته و بد دل بی چاک و دهن.ک فکر میکنه برده گرفته تازن..این مرد برات شوهر نمیشه باور کن پیرت میکنه افسرده ت میکنه..تا اول راهی ازش جداشو. اصلا دوران عقد واسه شناخت همین اخلاقیات طرف هست

خب چرا زنا باید همیشه کوتاه بیان مگه نیستن مردایی که زنشون دوسشون نداره ولی زن تحمل میکنه چرا همیشه ...

چون دوروز دگ باید بشینه خیانتای شوهرشو ببینه مردا تا خیانت میبینن کارایی میکنن ک همه دارن میبینن واینجا جاش نیس بگم ولی زن باید بشینه و کثافت گاری مردشو ببینه و بخاطر بچش تحمل کنه و روزی هزار بار بمیره و زنده بشه

چون دوروز دگ باید بشینه خیانتای شوهرشو ببینه مردا تا خیانت میبینن کارایی میکنن ک همه دارن میبینن وای ...

به نظر من که حتی خیانتم کنه نباید طلاق گرفت زندگی و بسازی خون دل بخوری دو دستی تحویل بدی به یه سلطیه خونه خراب کن باید اونو آدم کرد

2706