2733
2734
عنوان

سبحانه الله وایی جون من بیاید تروخدا تایپک پربازدید کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 37 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ختم ۵۳۰ مرتبه صلوات خاصه حضرت فاطمه زهرا بگيريد خیلی مجربه تو گوگل سرچ کنید میاره براتون فقط باید یکجا و بدون فاصله بخونید و بینش با کسی صحبت نکنید

التماس دعا برای عافیت مامانم

گروهی هم میشه خوند؟ 

چیزی که من امتحان کردم خودم و معجزه دیدم ازش خودم خوندم و مادرم و واقعا معجزشو دیدیم من خودم خوندم رفتم تو اتاقم با وضو رو به قبله حدود یک ساعت زمان میبره بینش با کسی حرف نزدم و از جام بلند نشدم با تمرکز خوندم و واقعا جواب داد شمام امتحان کن بزن گوگل ۵۳۰ مرتبه صلوات خاصه حضرت فاطمه یه آیت الله نمیدونم الان اسمشو گفته بخونید من ضمانت میکنم و از این جور حرفا

والمسلمین مسعود عالی در نقلی از مرحوم آخوند ملاعلی معصومی همدانی، مرجع تقلید شیعیان و روحانی فاضل کشورمان از معجزات و کارسازی صلوات مخصوص حضرت زهرا سلام‌الله علیها می‌گوید و به این نکته اشاره می‌کند که اعجاز این صلوات را آخوند ملاعلی تضمین کرده است.

صلوات خاصه فاطمه زهرا 👇👇👇👇

طرز صحیح صلوات خاصه حضرت فاطمه 👇👇👇👇

اللهُمَ صلِ علی فاطمهَ وَ أَبیِها وَ بَعلِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما أحَاطَ بِهِ عِلمُک

انشاءالله خداشفای خیربشون بده🎀۳تاحمدواسه حاجت روایی شون میخونم**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

،،،

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

...ـ

2706