2752
2734
عنوان

شوهرن خیلییییی پسرمیخاست ولی بچه مون دختر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 5704 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش اینایی که جنسیت بچه شونو دوست ندارن کلا بچه دار نشن 

شما هنوز به بلوغ عقلی برای والد بودن نرسیدید 

دوست من سالهاست خرج میکنه که فقط بچه دار بشه 

دختر باشه پسر باشه این نباشه اون باشه یعنی چی دیگه برای خدا تعیین تکلیف میکنید? 

فکر میکردم سال 403 هستیم و دیگه کسی به این مسایل بها نمیده 

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
دقیقا خواهرشوهرم دختر اورد گفتن بعدیت انشالله پسر حالا من اولیم پسره کسی بهم نگف بعدیت دختر😑

واقعانمیفهمم همچین ادمایی رو

میگن اگه پسرنداشته باشی اگه مردی کسی نیست چراغ خونتوروشن نگه داره

کدوم خونه؟کدوم زمین؟کدوم ملک؟🤣

فقط میتونم بگم واقعاکه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
فقط ای وی اف صد در صده...من باز شوهرم شدیدا دختر میخواد اگه بچه اولم پسر بشه  شایدبرا دومی ای و ...

الان اگر یکی میگفت بچه دومم دختر بشه شوهرم خودشو میکشه قطعا هزارتا فحش نثارش می‌شد

کلا ایرانی های بیش از اندازه افراطی هستن

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

چه خبره دختر پسر میکنین چه فرقی داره آخه 

یکی از دختر داشتن ناله میکنن یکی میگه دختر میخواستم پسر شد ناله میکنه

تبعیض جنسیتی در هر دو جنسیت بی‌فرهنگیه 

حالا یه سریا میان تو این تاپیک از پسر داشتن بد میگن 

جفتشون نعمته فرقی ندارع مهم اینه سالم باشه 

الان دیگه عهد قاجار نیست 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
یذره شعورداشته باشید درسته هم پسرخوبه هم دختر ولی همه دلشون دوتارومیخواد پس قضاوت نکنید چرتوپرتم نگی ...

شما اگه شعور داشتی اینجوری با این چرت و پرت دیگران رو مخاطب قرار نمی‌دادی

همه میدونن دوتا رو خواستن طبیعی

ولی واسه بچه اول اینطوری بی تابی کردن و گفتن خدا لج افتاده

واقعا درست نیست

بله ولي چشماش مشكي شد دلم ميخواست آبي شه   ..... هيپنوتيزم تو همه چي جوابه ولي بايد فايل اصلي ...

عکس موهای دخترت میشه ببینم

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
چقدر شما عجیب هستید خانم پسر زا 😐😐😐😐😐😐

خاتم پسر زا🤣🤣🤣💔

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
واقعانمیفهمم همچین ادمایی رو میگن اگه پسرنداشته باشی اگه مردی کسی نیست چراغ خونتوروشن نگه داره کدو ...

نمیدونی تخت پادشاهیشون بی وارث میشه   

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
2706