2752
2734
سنگ پا    

🤣🤣🤣

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منظورت چیه خو؟شیو کن ناخوناتو سوهان بکش خوبه دیگ انتظار نداری ک پامونو آرایش کنیم ک

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

نمک حمام یا از اون گردالیا اسمش یادم نیست.

بعدم با سوهان برقی ناخونامو صاف میکنم.مرطوب کننده هم میزنم.تو خونه همیشه جوراب فرشی میپوشم کفش خراب نشه.

کرم وازلین میزنم با پلاستیک میکشم روشون اگر سفت شده نرم بشه

من به خوشکلی صورتمم دیگه اهمیت نمیدم چه برسه به پا

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
پا واسه چی باید خوشگل باشه ! تا حالا بهش فکر نکرده بودم

دقیقا اینجاس ک باید بگیم سطح دغدغه:

من به خوشکلی صورتمم دیگه اهمیت نمیدم چه برسه به پا

منم مث تو😢

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
اصلا دید خوبی ندارم وقتی یه نفر تو سایت راجب پا تاپیک میزنه🤕

دقیقااااا من حس میکنم فیتیشه😂😑

2706