2752
2734
عنوان

من جزو افرادیم که خانوادم فرزند پسر میخوان ازم 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 104 پست
و خانواده شوهر من که فهمیدن دختره اصلا نیومدن و خانواده خودم کنارم بودن

همسرت چی منم میترسم خانواده همسرمن یدونه کلادختردارن امادوسش ندارن جلومن عروس و شوهرش بهش میگن توله سگ

چون مجرده اگه زن داشت و بچشم پسر بود اونوقت میدیدی چقدر حرف بهت میزنن انگار گناه کردی بچت دختره

عرضه زن گرفتن نداره ۴۰ سالشه تو خونه نشسته خواهراش خرجش میدن 😅

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسرت چی منم میترسم خانواده همسرمن یدونه کلادختردارن امادوسش ندارن جلومن عروس و شوهرش بهش میگن توله ...

همسرم جلوشون می ایستاد اما شیطان دیدی؟؟؟ کسی جلودارشون  نیست ندیدی بیاببین

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
چقدر زود قضاوت میکنی نسبتا محترم مادر من چون‌دختر زیاد داره پسر دوست داره

ماهم ۳ تا دختریم اسی 

یه بار بابام به شوخی گفت ایشالا یه نوه ی پسر برامون میاری  منم گفتم من فقط دخترررررر دوست دارم  

بابامم فقط خندید گفت باشه 

خب طبیعیه حالا اگه ۳ تاپسرداشت  دوست داشت نوش دختر باشه ....

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

مامان منم دختر داشت.خواهرمم یه دختر داشت.

من که باردار شدم اتومات رفته بود سیسمونی دخترونه بخره که خواهرم زنگ زد بهش که بچه پسره.

و اینجوری شد که یدونه پتو صورتی توی سیسمونیم بود.

هرگز به زبون نیوردن دلشون پسر میخواد،ولی وقتی بچم دنیا اومد کلی ذوق کردن براش.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
شانس اوردی پس 😄 

اره چون از رفتارش ناراحت شدم گفتم ان شالله توهم میری سرکار و ازدواج میکنی ی جین پسر میاری خیلی بهش برخورد اما دلم خنک شد والا 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
همسرم جلوشون می ایستاد اما شیطان دیدی؟؟؟ کسی جلودارشون  نیست ندیدی بیاببین

من خواهرشوهرمم دختربچه هاش به همه میگه مادرشوهرم نصیحتش کنییدپسربیارالان دخترت بدنیااومدباهاش خوب شدن

بهش بگو ناشکری نکنه

بابای من سر خواهر کوچیکم ناشکری کرد که مریض به دنیا اومد 

البته دور از جون بچه شما انشالله همیشه سالم و سلامت باشه

بابام وقتی فهمید خواهر کوچیکم دختره خیلی ناراحت شد 

دلش میخواست بعد دو تا دختر این کوچیکه پسر باشه

البته فقط یه بار این حرفو زد دیگه چیزی نگفت

مادربزرگم میگفت ناشکری نکن خدا قهرش میگیره ها

وقتی به دنیا اومد قلبش مشکل داشت

تا یک سال تو بیمارستانا دنبال دوا درمان بودیم 

البته الآن سالمه و مشکلی نداره

یعنی کامل درمان شد

ولی مادربزرگم به بابام گفت دیدی ناشکری کردی 

خدا گذاشت تو کاسه ات

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.
2706