2737
2739
عنوان

ب کسی چ ربطی داره اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 134 پست
خداروشکر عزیزم واقعا حیفه زندگیتون به هم بریزه شوهرت فک نکنم بذاره جدا بشی خدا کریمه  بسپرش ...

نه ی بارم اقدام کردم برای حدا همسرم نزاشت جمع کردیم اومدیم ی شهر دیگه دور از اونا ولی بازم حرف میزنن نمیدونم چیکارشون کنم 🥲🥲

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
جون دلم خدا برات بهترینارو بیاره

مرسی عزیزم همچنین ان شاءالله 😘😘

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو جامعه ما اکثر بزرگترا فکر می کنن احترام گذاشتن یعنی اینکه به میل اونا زندگی کنی 😐 متوجه تفاوت سب ...

دقیقا همینه ببین مادرشوهر من دلخوشی از مادرشوهرش و شوهرش نداره ولی عینا همون رفتارارو داره رومن پیاده میکنه فقط سیاست داره یه جوری انجام میده بقیه نفهمن هیلیم تلاش داره پسرش عین باباش باشه 

2731
وای خواهراینطور نگو چرا ناشکری میکنی  مندهم شوهرمو هم مادرشوهرمو برام عزیزن چرا ازشون تعریف نکن ...

ناشکری؟

خب عزیزم مادرشوهر و شوهر برا شما عزیزن

نمیخواد برای همه نسخه یکسان بپیچی ک

به خواهر و مادر این زندگی سلام ویژه‌ای دارم 
2740
وای خواهراینطور نگو چرا ناشکری میکنی  مندهم شوهرمو هم مادرشوهرمو برام عزیزن چرا ازشون تعریف نکن ...

شمام فک کنم همون کاربری.کتربری هاتون نزدیکه

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
دقیقا همینه ببین مادرشوهر من دلخوشی از مادرشوهرش و شوهرش نداره ولی عینا همون رفتارارو داره رومن پیاد ...

متاسفانه سن بالایی دارن اما به همون میزان رشد شخصیتی نداشتن. 

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
2706