2733
2734
عنوان

ب کسی چ ربطی داره اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 134 پست

ببخشید سبک زندگیت اشتباه 

کار با مادر شوهرت ندارم کارش درسته یا غلط 

فقط بموقع بخواب 

اداب و معاشرت اجتماعی را رعایت کن 

یک احوال پرسی کسی را نکشته سر و سنگین جواب بده اگه بدموقع زنگ زد خودش میفهمه 

فکر نکن درکت نمی کنم میدانم چی میگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دیگه کسی باهام تماس نمیگیره😂بیخیال شدن  البته بجز مامانم

الهی مامان هیچوقت بیخیال نمیشه❤️

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ای خدا لعنتش کنه باهاش قطع رابطه میکردی

قطع رابطه کنی خودشو جر میده ما الانم اومدیم ی شهر دیگه ولی اگه یک ماه نریم پیشش آبرمون رو میبره امیدوارم که زودتر بمیره من راحت شم

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
همین مادرشوهر اگه پسرنداشت کی میخاست شماروبگیره  شوهرکجا بود ک توروبگیره واا انگار طلبکاری

ینی شما انقد کوته فکر و بدبختی ک فقط فکر ازدواجی و اینکه یکی پیدا بشه بگیرتت؟

خدا عقلت بده خواهر

به خواهر و مادر این زندگی سلام ویژه‌ای دارم 
الهی بستری هم شدی، الان خوبع اوضات؟

اره چند بار بستری شدم الانم خوب نیست فقط با دارو زنده ام انگار

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
قطع رابطه کنی خودشو جر میده ما الانم اومدیم ی شهر دیگه ولی اگه یک ماه نریم پیشش آبرمون رو میبره امید ...

ان شاءالله راحت بشی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ان شاءالله راحت بشی

دعا کن برام واقعا دیگه کشش این زندگیو ندارم

شوهرمم زنگ زد باهاش دعوا کرد گفت خودم گفتم سایلنت کنه من میرم سرکار همش بخوابه یا جواب تورو نده چرا ...

پناه بر خدا پناه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اره چند بار بستری شدم الانم خوب نیست فقط با دارو زنده ام انگار

وای خدایا باورم نمیشه ته اون قضیه اخر کوتاه اومد؟

منم همیشه سایلنتم انقد جفت و محل ندادم از رو رفت الانم کلا دیگه بهش زنگ نمیزنم اینم بگم زنگ میزد یهبوق میخورد زنگ میزد به شوهرم میگفت هرچی زنگ زدم نیلو جواب نداد منم نمیتونستم ثابت کنم سریع قطع میکنه اخر یه روز باهم بیرون بودیم نمیدونست زنگ زد انقد زود قطع کرد گوشیم هنگ کرد زنگ زد به شوهرم شوهرمم گفت بله دیدم بوق نخورده قطع کردی از رو رفت خخخ حالا دیگه مامانش اسیر کرده تا زنگ میزنه میگه مامان به ما میگی ولی خوذت هیچ وقت جواب نمیدی

دعا کن برام واقعا دیگه کشش این زندگیو ندارم

حق داری عزیزم

کاش همون اول جدا میشدی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ینی شما انقد کوته فکر و بدبختی ک فقط فکر ازدواجی و اینکه یکی پیدا بشه بگیرتت؟ خدا عقلت بده خواهر

خدا نارنگیت کنه الهی منم گلابی شم

تموم شه این بازی کثیف انسان بودن

وای خدایا باورم نمیشه ته اون قضیه اخر کوتاه اومد؟

نه هنوز ول کن نیست اینا خودشون ی کار کنن فرمالیته میکنن جمعش میکنن من ی کار کنم تا آخر عمرش میخواد تکرار کنه

2706