2752
2734
عنوان

ب کسی چ ربطی داره اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 134 پست
همین مادرشوهر اگه پسرنداشت کی میخاست شماروبگیره  شوهرکجا بود ک توروبگیره واا انگار طلبکاری

حالا نمیدونم شوهر اسی چجور رفتاری داره ولی پسرا وقتی ازدواج میکنن باید دو دیتماله برقصن که بلاخره یه نفر به غلامی قبولشون کرده خیلی تحفن که مادرشونم بعدا به خودش اجازه بده با دختر مردم رفتار بدی داشته باشه ؟ 😂😂‌

خیلی باحالید به خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم گوشیم همیشه سایلنه زنگ زده بود خواب بودم رفته بود در خونه بابام گفته بود تکلیف منو با دخترتون مشخص کنید چرا گوشیش روی سایلنت میزنه من باید بفهمم چی تو گوشیش داره که میترسه زنگ بزنه همیشه روی بیصدا میزاره

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
منم خواهرشوهرم از من بدتره ولی این زیربار نمیره میگه نهههه اون خوبه تو مشکل داری تنبلی ظرفات همه سیا ...

برا منم زیاد میگه من زیاد گوش نمیدم ولی رو مخمه کلا

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
2731
مادرشوهر منم دقیییقا همینه تازه میاد میگه وااای دخترای خواهرم اینقدر زرنگ ان اینکار میکنن اونکار میک ...

من والا ۱۱ساله شوهرم خودش صبحونه درست میکنه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

مادرشوهرمنم زنگ میزنه

بعد سایلندم نمیشنوذم

خودم بلافاصله زنک میزنم

میگه کجابودی چرا جواب نمیدادی؟

سواله ساده ایه ولی رومخمه

بعد پسرش اینقد یبسه نه اون ب مادرش زنگ میزنه و نه بالعکس من شدم وسیله ازبین نرفتنه روابطشون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
مادرشوهر منم هر روز ۸ صبح دم خونه م بود گفته بود خواستم ببینم تمیزه یا کثیف روانییییی

میگفتی گیرم ریده باشم تو خونم به تو چه 

ساعت هشت صبح برو بتمرگ

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  
حالا نمیدونم شوهر اسی چجور رفتاری داره ولی پسرا وقتی ازدواج میکنن باید دو دیتماله برقصن که بلاخره یه ...

شوهرم بدتر از من کلافس

مادرشورا تاج سرن  ب مادرشوهرت احترام بزار

😐🫤

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
احمق خوبه،بعضیا گاون

خییییلی اذیتم کرد

به دخترش ساعت ۱۲ زنگ میزنه نکنه خانوم خواب باشه

به من ۹صبح

با بچه کوچیک

هی میگم خدا لعنتت کنه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
منم گوشیم همیشه سایلنه زنگ زده بود خواب بودم رفته بود در خونه بابام گفته بود تکلیف منو با دخترتون مش ...

بی شخصیتن

من والا ۱۱ساله شوهرم خودش صبحونه درست میکنه

بخدا قسم منم پنج صبح پا میشدم سفره صبحانه مینداختم شوهرم میگفت دهنم خشکه غذا از گلوم پایین نمیره ساندویچ کن میبرم سرکار میخورم منم هرشب براش ساندویچ میزارم داخل یخچال صبحا میبره مادرشوهرم دیگه دخالت میکنه میگه در فکرش نیستی حتما باید سفره بندازی😐

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
حالا نمیدونم شوهر اسی چجور رفتاری داره ولی پسرا وقتی ازدواج میکنن باید دو دیتماله برقصن که بلاخره یه ...

شوهرمن وقتی ماشین ب نام من میزنه دنیا ب پاش میریزم  اره یوقت حسودیت نشه خوب ک جاریم نیستی 

مادرشوهر منم دقیییقا همینه تازه میاد میگه وااای دخترای خواهرم اینقدر زرنگ ان اینکار میکنن اونکار میک ...

اززیر قران؟؟؟؟؟؟؟

بگو جدا سالمه اون؟

مگه میخواد بره جنگ هرروز؟!!!!

2706