2733
2734
خواهش میکنم عزیزم صبرو استقامت ما خانمها خیلی زیاده بیشتراز اون چیزی که فکرش میکنیم از خدا میخام زند ...

درسته گلم ممنونم ازت عزیزم لطف دادی انشاالله.ممنونم بابت دعاقشنگت❤️

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
هر کی میخاد سزارین کنه حداقل برای ده روز باید پرستار ۲۴ساعته داشته باشه .وکسی ک باهاش راحت باشه .&nb ...

کی اینو میگه؟ من از،روز سوم بلند شدم حتی مسکن هم نیاز نداشتم. واقعا اینجور که میگن نیست حداقل،برای همه اینجوری نیست

جاریم که طبیعی زایمان کرد چنان برشی خورده بود که تا روز دهم به همه گفته بودن نرید اونجا. پس نمیشه گفت همیشه،طبیعی بهتره

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید