2733
2734

اونی که آپاندیس عمل کرده چطور؟؟؟😶

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صد درصد ک سزارین عمل سختیه  ولی ما اونجوری ک دلمون میخاد زندگی نکردیم اونجوری ک مجبوریم زندگی ...

هر کی میخاد سزارین کنه حداقل برای ده روز باید پرستار ۲۴ساعته داشته باشه .وکسی ک باهاش راحت باشه . 

اما طبیعی ها زودتر بلند میشن و خودشون میتونن کارای بچه رو بکنن. 

از همون جایی در اومده ..ینی بخیه نخوردی اصلا؟

بخیه هام جوش خوردن الان چیزی معلوم نی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
بخیه هام جوش خوردن الان چیزی معلوم نی

ببین درسته سزارین عملش بزرگتره بیشتره ولی هر دو سخته هردو عواقب خودشو داره دیگه هرکدوم ی ضرر متفاوت درهرصورت مادر شدن الکی نیست هرکدوم از یکطرف بوم افتادنه ولی سزارین اره عوارضش بالاتره

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
من میگم بستگی ب فعالیت هم داره قدیمی فعالیت ها زیاد بود الان همه اهسته برو اهسته بیا واین باعث میشه ...

دقیقا منم خیلی فعالیتم زیاده بارداریم راحت زایمانم خیلی راحت بعداز زایمانم به حالت قبل برگشتم ولی یکی از خواهرام سزارین شد مدتی یکبار از کمردرد میفته تو خونه 

تو دیدی شده دروازه چرا من طبیعی زاییدم خواهرام هیچکدوم مشکلی نداشتیم

اره من از خودشون شنیدم واعتراف کردن شماحتما تنگین نمیدونم ولی درکل زایمان هردو سخته مگه زن بودن ومادرشدن الکیه .سزارین قطعا پرعوارضتره ولی طبیعی هم عوارض خودشو داره هرکسم هرکدومو بگه نداره دروغ..زایمان درهرصورت سخته

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اره من از خودشون شنیدم واعتراف کردن شماحتما تنگین نمیدونم ولی درکل زایمان هردو سخته مگه زن بودن وماد ...

معلومه که سخته مسلما اگه اون دوره هم سزارین باب بود صددرصد خانمها میرفتن سمت سزارین از علم پزشکی استفاده میکردن که کمتر درد بکشن.  واقعا درد طبیعی وحشتناکه وحشتناک من از بس درد جسمی تو زندگیم کشیدم آستانه تحمل دردم زیاده طبیعی ترجیح میدم که زود سرپا بشم چون کسی نیست بعداز زایمانم بیاد مراقبم

معلومه که سخته مسلما اگه اون دوره هم سزارین باب بود صددرصد خانمها میرفتن سمت سزارین از علم پزشکی است ...

اره اینم درسته طبیعی دوران بعد زایمان رسیدگی کمتر میخاد من خودم بخاطر یسری مسائل سزارین شدم لان فکر میکنم ب دومی میگم با وجود بچه اول چقدر سخته بعد سزارین ..طبیعی ی راحتی ها خاص خودشو داره باز ...سبکتره انگار ..خداوند ب همه مون قدرت بده انشاالله چون واقعا حاملگی وزایمان حالا هرزایمانی ی پروسه سخته برا زن ک ی عمر عواقب هم داره

اره اینم درسته طبیعی دوران بعد زایمان رسیدگی کمتر میخاد من خودم بخاطر یسری مسائل سزارین شدم لان فکر ...

واقعا خانمهایی که برای بار دوم میزارن باردار بشن با وجود مشکلات بارداری زایمان و.. خیلی قوی هستن تو این دوره که بدن خانمها اکثر ضعیف و مشکلات جسمی زیاد دارن مخصوصا سزارین که مشکلات اصلیش بعداز زایمان شروع میشه

واقعا خانمهایی که برای بار دوم میزارن باردار بشن با وجود مشکلات بارداری زایمان و.. خیلی قوی هستن تو ...

آره🥺🥺🥺🥺من الان اولیم یکم مشکل داره ینی واقعیتو بگم از بچه فقط سختی دیدم لذت نشستن وراه رفتنش واینا نچشیدم هرکدوم بسختی و کلی دارو بدست اومده خب ..سیرتکاملی بچه نرمال ندیدم و بشدت دلم دومی میخاد دست خودم نیست واما میدونم باوجود بچه اول وسزارینی بودنم برام وحشتناک میگذره براهمین هی تاخیر میندازم

آره🥺🥺🥺🥺من الان اولیم یکم مشکل داره ینی واقعیتو بگم از بچه فقط سختی دیدم لذت نشستن وراه رفتنش وای ...

اول از نظر روحی روانی باید اماده باشی بعد بدنت تقویت کن آمادگی کامل داشته باشی هر حاملگی فرق داره ان شالله ی بارداری راحت بگذرونی الان علم پیشرفت کرده وما باید استفاده کنیم تا جوونتری صبرو حوصله بیشتری داری اقدام کن برعکس من دوتا بارداری راحت داشتم عین خیالم نبوده از نظر جسمی ولی از نظر روحی داغون بودم پراز ناراحتی و غم وغصه 

اول از نظر روحی روانی باید اماده باشی بعد بدنت تقویت کن آمادگی کامل داشته باشی هر حاملگی فرق داره ان ...

درسته عزیزم ..،ممنونم ازت ..،خداروشکر..من روی دخترم بارداری وحشتناک اما سزارینم خوب بود...منم روحی داغونم بخاطر بچم..همه میگن دومی بیار سالم باشه حرف بزنه جون میگیری زندگیت تغییر میکنه.نمیدونم توکل برخدا..ممنونم ازت بابت حرفا خوبت

درسته عزیزم ..،ممنونم ازت ..،خداروشکر..من روی دخترم بارداری وحشتناک اما سزارینم خوب بود...منم روحی د ...

خواهش میکنم عزیزم صبرو استقامت ما خانمها خیلی زیاده بیشتراز اون چیزی که فکرش میکنیم از خدا میخام زندگیت بر وفق مرادت باشه شرایطت عالی بشه برای بچه دوم 🤍

2706