2752
2734
عنوان

مامانم گفت این کار و نکن اما من کردم و پشیمونم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 30 پست
روم نمیشه الان بهش گفتم باشه زشت نیست اینو بگم؟ 

عزیزم ایشون اشتباه میگن من خودم تهران هستم هیچی پولی به مدل نمیدن مگه شخصی که کارش مدلینگ باشه ببرن اتلیه عکس بگیرن واسه آرایشگاه واسه نمونه کار بخوان به مشتری نشون بدن به نظر من پولش بده تا دلخوری پیش نیاد چون تو محیط کار هستین چشم تو چشم میشیداخه صدتومن هم واقعاً پولی نیست که بخوای اینجوری خودتو اذیت کنی 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زوره یکم چون رید تو موهام تازه میگه کم ازت گرفته بخاطر اینکه گفتم مدلم بودی😐 بعد من احمق عقلم نکشی ...

اشکال نداره عزیز واقعا ۱۰۰ تومن ارزش نداره اعصاب خودتو خورد کنی و بخواد بحثتون بشه میدونم مبلغش مهم نیس و بیشتر زورت میاد پول زور بدی ولی خب دیگه رد بده اینم تجربه میشه دیگه اعتماد نکنی

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
عزیزم ایشون اشتباه میگن من خودم تهران هستم هیچی پولی به مدل نمیدن مگه شخصی که کارش مدلینگ باشه ببرن ...

اره اما زورم گرفته سریع گیره ها رو جمع کرده گذاشته تو کیفش خب منکه میخام پول بدم چرا گیره ها رو جمع کردی😑😑😑

اشکال نداره عزیز واقعا ۱۰۰ تومن ارزش نداره اعصاب خودتو خورد کنی و بخواد بحثتون بشه میدونم مبلغش مهم ...

اره اما زورم گرفته سریع گیره ها رو جمع کرده گذاشته تو کیفش خب منکه میخام پول بدم چرا گیره ها رو جمع کردی😑😑😑

اره اما زورم گرفته سریع گیره ها رو جمع کرده گذاشته تو کیفش خب منکه میخام پول بدم چرا گیره ها رو جمع ...

ولش کن حیف اعصابت نیس تو مسئول بیشعوری بقیه نیستی

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
بهش نگم گیره ها رو بده؟  حداقل اینطوری اعصابم آروم تر میشه اما رومم نمیشه بگم بده 😑😑😑

گیره منطورت گیره موییه؟ مگه مال خودشه نبود؟!!!اگه مال خودشه باید ببره دیگه

اره این گیره مشکی ها ک تو مو میزنن برای مو سفت بشه...  من این همه آرایشگاه رفتم ندیدم پس بگیرن ...

ارایشگاه ها معمولا میگن بیارید البته اطلاعات من برمیگرده ب قبل از کرونا دیگه بعد اون عروسی نرفتم

واقعا؟  جا ما ک اینطوری نبوده اولین باره میبینم...

ببین همه دارن بهت میگن  بده بره اخه مگه چ ارزشی داره ۱۰۰تومن بیخیال دختر خوب فکر کن به یه بدبخت کمک کردی این مبلغ اصلا ارزشی نداره ک بخوای جو متشنج کنی اونم تو محیط کار 

2706