2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی چند سالته

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
به فرهنگ خانواده بستگی داره و تربیتش،دوست پسرت سرکارمیره،اخلاقش چطوره؟خانوادش چطورن؟خانواده خیلی تاث ...

اره کابینت سازه اخلاقش خوبه حتی موقعی ک من دعوا راه میندازم خانوادشون مثل ما هستن

الان دوس پسر من دوسم داره کار خوبم با درآمد خوب خداروشکر داره  اخلاقشم خداروشکر خوبه میسازم با ...

ببین اخلاق(ک شامل خیلی چیزا میشه مثل خسیس نبودن بددلی و شکاک نبودن سلامتی از نظر روحی و روانی و ...) کار و درآمد،خانواده وفاداری و تعهد و خیلی فاکتورهای دیگه هست ک با معاشرت میتونی بسنجی اونم تا حدودی.... 

ی سری آدما تا آخر خودشونو پشت ی نقاب خوشگل قایم میکنن این دیگه مهارت شماس ک بتونی اون نقابه رو بندازی و خوب چشمتو باز کنی

اینم بدون دختر خوب ک همه اون ازدواجایی ک ب جدایی ختم میشه با عشق و دوست داشتن و دیدن اخلاقای خوب طرف مقابل شروع میشه کسی ازدواج نمیکنه ک تهش طلاق بگیره ولی موضوع اینه ک ما اون چیزی رو می‌بینیم ک دوست داریم ببینیم

ببین اخلاق(ک شامل خیلی چیزا میشه مثل خسیس نبودن بددلی و شکاک نبودن سلامتی از نظر روحی و روانی و ...) ...

من ی بار جدا شدم ولی اون مجردع این برام سواره ک چرا منو میخواد بعدش تمام چیزایی گفتیم ندارع تقریبا شکاک نیس کلا خوبه 

من ی بار جدا شدم ولی اون مجردع این برام سواره ک چرا منو میخواد بعدش تمام چیزایی گفتیم ندارع تقریبا ش ...

هرچی ک واست سواله از خودش بپرس نذار ابهامی تو ذهنت بمونه

همینی ک الان میگی خیلی خوبه ممکنه این قضیه رو ب روت بیاره البته ممکن هم هست ک واقعا آدم حسابی باشه و اصلا حرفی از ازدواج قبلی شما نزنه ولی بهتره قبل ازدواج مسائل رو حل کنید و راجع بهشون صحبت کنید

علاوه بر اینکه ی مشاور خوب هم میتونه در این راه خیلی بهتون کمک کنه

2706