2737
2734

شاغلین؟بعد از طلاق قرار هست کجا زندگی کنین؟تامین مالی خانواده چهارنفرتون از چه راهی هست؟بچه ها چندساله هستن؟برنامتون برای کاهش آسیب طلاق روی بچه هاتون چیه؟خودتون رو برای دوره سوگ اماده کردین؟به خودتون فرصت بدین ...به خودتون کمک کنین...بچهاتون به علت طلاق قراره اسیب ببینن میشه با ازدواج مجدد اسیب بیشتر نکنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما وقتی ۳تا بچه آوردی باید فکر امروز رو میکردی  پول نداشت اخلاق نداشت ۳تا بچه بدبخت مردی الان ...

خدایا هنوزطلاق نگرفته به فکر ازدواج مجدده .دیگه فکرنمیکنه چطورباسه تابچه دوباره ازدواج کنم حتی اگه یکیم راضی بشه شماروبگیره خودت نبایدقبول کنی میدونی درآینده ممکنه هزارتا مشکل بین شوهرتون وبچه هاپیش بیاد

کاربری خانومم👩🏻
شرایط سخته الان مجرد شاغل هم زیاد هست خب قطعا شانس شما میاد پایین مخصوصا ک ۳ بچه داری هر کسی قبول نم ...

آره بابا، من اطرافم دختر شاغل رسمی هست

اما متأسفانه هر چی خواستگار دارن، بی پول و علافن

2740

بنظرم یا بمون سر زندگیت یا طلاق گرفتی فقط به فکر بچه ها و ایندشون باش شما الان سه تا بچه دارین در قبال بچه ها وظیفه دارین به ایندشون فک کنین ی درصد فکر کن با ازدواج شما اینده اون بچه ها نابود میشه.حالا اگه واقعا قصدت ازدواجه لطفا بچها رو نبر و بزارش پیش پدرشون باشن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

رک بهت بگم

دربرابر شما واسه یه مرد خیلی کیس های بهتری هست

وقتی دختر مجرد کم سن پولدار خوشگل شاغل هست چرا اون مرد باید زن مطلقه خانه دار با ۳ تا بچه بگیره؟ اصن خودتو بذار جای یه پسر کدوم رو انتخاب میکنی؟

مگر پیرمردی باشه که صرفا یکیو بخواد ازش مراقبت کنه تا زمان مرگش 

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2706