2737
2734
ببین همه نرا همینو میگن ۵انگشت مثل هم؟ اغلب نرا مثل همن ولی برا خانوما اکثرا خوبن

الان من بگم ماده ها خوبه؟ بعد پیش خودت  چی میگی؟ همیشه اول همه چی از خودت شروع کن همین طرز بیان نادرست

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان ما کمتر میمیریم چه ربطی به مظلوم بودن مردا داره؟

مرگ حقه دیگه به جنسیت نگاه نمیکنه 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2740
مگه زنا مقصرن؟؟ هیچ زنی دلش نمیخواد پدر، همسر یا برادرش یا پسرشو از دس بده...

تاپیک طنز بود مثلا 😂🤦‍♀️

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
دختری که آروم بود ولی لبخند از رو لبش نمیرفت خیلی وقته نمیدونه خوشحالی چیه فقط اشک هیچ شبکه ای حالم ...

ببخشین، فکر کردم آقایی

ولی کلا اگه بشینی دائم به ناکامیات فکر کنی، حال و روزت، روزبه روز بدتر میشه، شبکه‌تو عوض کن

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
دختری که آروم بود ولی لبخند از رو لبش نمیرفت خیلی وقته نمیدونه خوشحالی چیه فقط اشک هیچ شبکه ای حالم ...

همون بزن ۳ فوتبال پرسپولیس

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
2706