2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تربیت؟ شب و روز اینجا میلیسی برا خانوما مادرت اینجور ادمیه یا پدرت؟

@niniyar_1    

@niniyar_3    

@niniyar_3    

@niniyar_5    

سلام

اینجا جای توهینه؟

قرار نیست چون پسر هستم

طرف هر چی از دهنش در اومد بگه

اگ جواب بدم  تعلیق میشم

اگ جواب ندم باز تعلیق 

یک بار عدالت برقرار کنید

تربیت؟ شب و روز اینجا میلیسی برا خانوما مادرت اینجور ادمیه یا پدرت؟

کاربر محترم ارسال پست توهین آمیز برخلاف قوانین است  

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید
2731
قلب دارن ولی به جای هتل پنج ستاره ازش استفاده میشه، بس که رفت و آمد توش زیاده

قلب

فرهنگ فارسی معین

( ~ .) [ ع . ] 1 - (مص م .) تغییر دادن و دیگرگون کردن چیزی . 2 - واژگون ساختن چیزی . 3 - در فارسی به معنی زر و سیم ناسره . 4 - (اِ.) نام یکی از صنایع شعری

.

آقایون قلبشون میزنه و‌میتپه، به همین خاطر بعضیاشون دائم در حال تغییر و  دیگرگون کردن شرایط و امکاناتشون هستن😂😂

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
نی نی یار ها مرد ستیز هستن حالا کافیه ما به جای شما بگیم تو تعلیق میشیم

با مرد ستیز بودنشون چندان همنظر نیستم ولی۳ تا کاربریم بخاطر موضوعات شهید و غزه ترکید، چرا، چون دیگرون میان تشنج ایجاد می‌کنن، اگه اونا تشنج‌ایجاد میکنن، اونا باید تعلیق شن نه من

جالبه که رو سر در سایت هم نوشته شده این سایت طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکنه، نمیدونم از کِی، مسائل اعتقادی مثل شهید و غزه و گاهی شرعی مثل حجاب، با قوانین جمهوری اسلامی ایران منافات پیدا کرده که نباید در موردش حرف زد

حتی در زمان موشکبارون اسراییل که تمام ملت، حتی خارج‌نشینا یک صدا داشتن از اینکار حمایت میکردن، کلا در سایتو بستن😂

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
خدا هیچ خانمی رو بدون همسر نکنه خدا اون روز رو نیاره من که همیشه میگم همسرم یک لحظه نباشه میمیرم الب ...

ان‌شاءالله خدا برای هم، نگهتون داره🙏

چقد ساده‌ای، واسه خودکشی میخواد😢

خودکشی درک

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
2706