2752
2734

بخدا قدر مرد خوب هم نمیدونن

چنتا میشناسم پاک ترینن

زناشون خیانت کردن

بما یاد ندادن قدر بدونیم🙂

اینم ک دخترا با بد و خوب طرف میسازن حماقته

باید دوتایی پیشرفت کنین ن طرف پولدار تو خانه دار

اشتباس کلا 

2731
ما رو از هم جدا کرد ولی به جان مادرمم به لقمه های پسرش گیر میداد اونوقت من حامیش بودم کلی انگیزه مید ...

ریشه همچی بچگیه

پسری ک همچین مادری داشته کل دنیام بخانش نمیتونه قبول کنه

شماهم بایسنی زیاد محلش ندی

من احساس میکنم افراد میان الان میتوپن به اقایون تو محیط خانواده کمبود های دارن  چه از همسر پدر رفیق شربک و... هرچی اسمش بزارین وگرنه یک آدم  تو محیط درست قرار بگیره  اینقدر تنش نداره تسبت به جنس مخالف چون این تنش درگیری چه زن چه مرد اول  از  محیط توش بزرگ شد  دچارش میشه  

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
یعنی ایقد واجب بود مرخصی 

وقتی ۳ ماه باشی اجازه ندن بهت بری . هر روز قدر یک‌ماه

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
یه مظلومیتی شما مردا دارین یه مظلومیتم هم شمر داشت والا 

اونم جزو‌ ما مردا بود😂

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟

مردا خیلی کمبود محبت کشیدن

اینجور مردا زنشون فرشته هم باشه ارزش ندارن

چون اون حس رو از مادرشون نگرفتن کم پیش میاد مردی قدر محبتو بدونه

اگه ندونست از حماقتش نسبت ب خدشه

و دختری ک محبت ندیده عاقل تره

مردش خوب باشه میپرستش حتی

تفاوت همینه

وگرنه زن بخواد خیانت کنه جوری میکنه هیشکیی نفهمه

بخدا قدر مرد خوب هم نمیدونن چنتا میشناسم پاک ترینن زناشون خیانت کردن بما یاد ندادن قدر بدونیم🙂 ...

بله چون خیانت متاسفانه داره عادی میشه میدونم خیلی جبهه میگیرن اینم به خاطرمرداست مردای قدیم غیرت داشتن ولی امروزهیچ چیزسرجاش نیست

2706