2737
2734

سلام..آبجیم امروز میگفت چند روز شده چشماش به نور حساس شده و یهو جلوی چشمش پر از دایره های سفید میشه و جایی رو نمیبینه،بعدش هم سردرد و حالت تهوع میگیره.باید تو تاریکی باشه،کسی تجربه داره؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اکثر مواقع اونطوری میشم انگار جرقه های سفید میزنه با سرگیجه شدید وسر درد ضربانی 

فشارش خیلی خیلی پایینه 

نمک بریز زیر زبونش ببرش دکتر

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2740
من اکثر مواقع اونطوری میشم انگار جرقه های سفید میزنه با سرگیجه شدید وسر درد ضربانی  فشارش خیلی ...

آره همچین حالتی رو میگفت...پیشم نیست شهر دیگست... نم یعنی چی!؟

چرا دکتر نمیره؟؟

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.

اگه دکتر رفت که هیچی اگر نه ی سیخ گوشت لخم کوسفندی براش کباب کنن نمک بزنه بخوره انی خوب میشه وگرنه بره دکتر سرم و نورپبیون میده تا برسه دکتر همینکارو کنه

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....