2733
2734
عنوان

بچه ها جنسیت جنین منو‌دکتر تو ۱۲هفته گفته دختر ولی احتمالا

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 31 پست
اهان پس از جای دیگه نشخیص داده

عکس بزار همسرم شب آمد بهش میگم بگه چیه وارده برا همه خانواده و اطراف ایشون میگن ۹۰ درصد درست در میاد

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون مونده رشد جنین اما برا من ۱۲ هفته گفت دختره چون همه جنین اول دخترن اگه رشدش خوب نباسه هفته ۱۴ ان ...

جدی میگی؟یعنی امکان داره عوض بشه؟ما همه خواب که دیدن پسره ولی خب دکتر گفت احتمالی دختره شک دارم

عکس توی تایپکای قبلم گذاشتم عزیزم ممنون میشم

این واظح نیست از رو نسخه چاپی عکس بگیر بده

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ایشالله بچت سالم باشه و خوشگل و خوش شانس دختر و پسر اصلا هم تفاوتی ندارند هردو عزیز و هدیه ی الهی ه ...

اره انشالله فقط صحیح و سلامت باشن

نه من که برام‌مهم نیست فقط چون حساسم مین دل ببندم به دختر یهو پسر بشه میخوره تو ذوقم یا برعکس

جدی میگی؟یعنی امکان داره عوض بشه؟ما همه خواب که دیدن پسره ولی خب دکتر گفت احتمالی دختره شک دارم

عوض نمیشه رشد جنین کم تر از هفته های احتمال بارداری بوده 

من که گفتم دفعه قبل گفتین دختره گفت من فقط احتمال دادم چون دستگاه تناسلی مردانه نداشت و خیلی زود بود برا تشخیص زودترین موقع تشخیص ۱۰۰ در صد هفته ۱۶

عوض نمیشه رشد جنین کم تر از هفته های احتمال بارداری بوده  من که گفتم دفعه قبل گفتین دختره گفت ...

والا گیجم کردن خودش گفت نسبت به سن بارداری رشدش خوب بوده بعد از این ور میگه احتمالی برو ۲۰هفته بیا دقیق بهت میگیک

والا گیجم کردن خودش گفت نسبت به سن بارداری رشدش خوب بوده بعد از این ور میگه احتمالی برو ۲۰هفته بیا د ...

بچه چندمه 

فرق داره چی باشه برات 

اگه خیلی عجله داری هفته ۱۵ یه سنو آزاد برو بگو فقط جنسیت میخوام 

بچه چندمه  فرق داره چی باشه برات  اگه خیلی عجله داری هفته ۱۵ یه سنو آزاد برو بگو فقط جنس ...

بچه اولمه

برا خودم نه خودم‌بیشتر دختر دوست دارم

همسرم و مامانم میگن ما همش خواب پسر دیدم شک‌داریم به این‌جوابه

بچه اولمه برا خودم نه خودم‌بیشتر دختر دوست دارم همسرم و مامانم میگن ما همش خواب پسر دیدم شک‌داریم ...

خوب خواب دلیل نمیشه سر دخترم همه خواب دیدن پیره اما دختر بود

همش بهم میگن دل نبند شاید پسر شد بخوره تو ذوقت فکر کن نمیدونی ولی دکتر سونو تو برگه کمرنگ زده احتمال ...

دل بستن نداره تو بهش بگو نی نی فعلا نگو دخترم یا پشرم بعدشم هر چی باشه بچه خودته و از وجودته دوست خواهی داشت 

2706