2733
2734

سلام خانوما

لطفاً قضاوتم نکنید و سرکوفت نزنید فقط درد و دلامو بشنوید و بهم کمک کنید چون کسی رو ندارم که باهاش حرف بزنم

من خانواده خوبی نداشتم، همیشه دعوا داشتن مامان بابام

بابام باهام خوب نبود مامانمم که از دنیا سیر شده بود و همیشه گله میکرد

من هفته ای چهار روز خونه مادربزرگم بودم و اون منو بزرگ کرد ،با دخترداییمم خیلی جور بودم‌، سه سال از من بزرگتر بود وقتی یازده سالم بود منو با گوشی و اینستا و اینا آشنا کرد و بقیشم خودتون میدونید 

من معتاد گوشی شده بودم ولی با پسری حرف نمی‌زدم 

۱۳ سالم بود که با شوهرم اشنا شدیم

خواهش میکنم وایسید بقیشم بگم

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب

❤زیر گروه قرمز❤ امضامو بخون و دعام کن💗 یک عدد بانویِ 23  ساله شدم●○24خرداد تولدم بود●○🙂۱۲ ماه شد که چشم انتظار نی نی ام🤗 این ماه خیلی امید وارم ولی الان یه نگرانی خیلی بزرگی دارم اونم مامانمه😥😣نوبت عمل تعویض دریچه قلب داره خیلی براش مضطربم🥺 توکل کردم به خدا و اهل بیت😊🤗.برام یه صلوات بفرس💛🍀
بسم الله.... بگو

منو راهنمایی نکردی برای کاهش وزن

❤زیر گروه قرمز❤ امضامو بخون و دعام کن💗 یک عدد بانویِ 23  ساله شدم●○24خرداد تولدم بود●○🙂۱۲ ماه شد که چشم انتظار نی نی ام🤗 این ماه خیلی امید وارم ولی الان یه نگرانی خیلی بزرگی دارم اونم مامانمه😥😣نوبت عمل تعویض دریچه قلب داره خیلی براش مضطربم🥺 توکل کردم به خدا و اهل بیت😊🤗.برام یه صلوات بفرس💛🍀

گفتی لایک کن بخونم 

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی🫀✨ و تو تموم خواسته من از این دنیایی عشق بی تکرارم:)💗💍پایبندم تا پای جان به تمامت♡M♡

من با شوهرم آشنا شدم از طریق دختر داییم 

شیش ماهی باهم حرف می‌زدیم دیگه اومد خواستگاری به معنای واقعی عاشق هم بودیم واقعا ،نه من توی زندگیم محبت دیده بودم نه شوهرم بخاطر همین بهم وابسته شدیم 

خانواده هامون راضی نبودن بابام می‌گفت باید با پسر داییت که پولداره ازدواج کنی 😅با اینکه اون معتاد بود مثل خودش

بلاخره هرچی که بود عقد کردیم

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706