2733
2734
عنوان

متاهلین عزیز

360 بازدید | 36 پست

صبح زیباتون بخیر

دوستان گل خودم از خوردن یسری غذاها چه خودتون و چه همسرتون اصلا غافل نشین و یه غذای جنوبی هم هست که بشدت توصیه میشه برای بالا بردن توانایی جسمی و کمک کننده میل جنسی

اسم این ماهی بمبک هست که واقعا اگر جایی دیدین بخرین و نوش جون کنین 

بر جمال محمد پ آل محمد صلوات 😍🌱❤️

کسی که طبعش سرده براش فایده ای نداره

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 هممون تنهاییم! هرچقدر تعداد پست بیشتر، تنها تر💔🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماهی سالی یبارم نمیخرم

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
کسی که طبعش سرده براش فایده ای نداره

هرچیزی راه حلی داره بابا

این غذارو که درست کنی حالا میان وعدش رو هم خرما با مغز گردو و ارده براش درست کنی تازه جوونم باشین باهم ورزش کنید و عرق کنید میدونی چقدر عالی میشه؟

حلیم گندم و گوشت گوسفندی

بله دقیقا بشدت گوشت قرمز و حلیم برای گرمی عالیه

همیشه یه ترکیبی رو تا تونستم به جوونا گفتم درست کنن و بخورن اونم خرما با مغز گردو بهمراه ارده یا شیره هستش

طب سنتی رفته بودم یه خانومی اومده بودن که شوهرشون خیلی ضعیف بهشون گفتن توبرنجش کشمش سرخ کنه بده بخور ...

ضعیف از لحاظ جسمی؟

تاثیر داشت واقعا؟

دوستان منم یه سوال داشتم در مورد رابطه زناشویی.من مجردی رابطه س ک س رو دوسداشتم ولی با کسی رابطه نداشتم.الا ک ۲ساله عقدم و از اولش رابطه داشتیم.رفته رفته از رابطه س ک س مث قبل دیگ خوشم نمیاد و ذوقی ندارم براش.تازه دارم فراری هم میشم.بغل و محبت دوسدارم.ولی س ک س نه.همسرمم قبل رابطه هم آغوشی انجام میده.ولی س ک س کلا برام مثل یه فشار و اذیت شده.علاقه نشون نمیدم

بنظرتون من آدم سردی هستم 

ماهی سالی یبارم نمیخرم

ما جنوبیا  از جایی که یادمه هر اخر هفته ماهی درست میکردیم

کلا ماهی از خونه ی یک جنوبی نمیوفته بسیار هم خواص داره حالا شما با روغن زیتون هم درست کنید عالیه 

همسر خودم سنش بالاست و ضعیفه واقعا به نسبت پسر ده ساله هم توان نداره ولی واقعا همین ماهی خوردنش اگر نبود نابود شده بود چون نه مرغ میخوره و نه گوشت و نه حتی تخم مرغی که بدنش جون بگیره

2706