2737
2739
عنوان

مادرایی ک بچه ۲ساله دارید بیاید🥺🥺🥺🥺مرمری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 4842 بازدید | 171 پست
باهاش زیاد حرف بزن برای قد و وزن هم ببر دکتر و تقویتش کن. احتمالا خودتون هم به زنبور گفتین ویز ویز ک ...

ن چون ویز ویز میکرد اسمشو گزاشت ویژ ویژ

من خیلی تلاش میکنم درست حرف بزنه کلمات رو درست میگم

ولی چون سخته براش اصلا تکرار نمیکنه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من قطره میدادم ولی وقتی آزمایش داد دکتر گفت کمبود آهن ود۳داره،

پس میبرمش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من از ۳ کلمه گفت تازه

الان چندسالشه

چطوره

2731
دندون فقط ده تا داره ۸تا جلو دوتا آسیابم عقب رشد قدی و وزنی خوبیم نداشته تو چندماهه اخیر

مرمری منم دخترم ۱ سالگی مث بلبل حرف زد

۳ سالش بود داداشش دنیا اومد مث مادر بود براش از بس که میفهمید 

اماااا پسرم داره میشه ۴ سال خوب نمیتونه حرف بزنه

خیلی چیزا رو نمیفهمه.

منم نگرانم

چه کنم😔😔

نه. دوسال ونیمه هست. بد غذاست ولاغر وکوچک...خیلی از غذاهارو دوست نداره.وروشو برمیگردونه..خیلی هم واب ...

پسرمنم همینه

دندون فقط ده تا داره ۸تا جلو دوتا آسیابم عقب رشد قدی و وزنی خوبیم نداشته تو چندماهه اخیر

اوکیه بابا گیر نده 

بابت صحبت کردنش خودت براش فلش کارت بگی اسامی میوه ها رنگ ها اشیا و... کار کن بعد بچین رو زمین بگو برات پیدا کنه تکرار کنه

دختر من تا دو سالگی فقط آب میگفت یهو زبون باز کرد این فلش کارت‌ها عالیه

2740
الان چندسالشه چطوره

الان ۳ سالو ۵ ماهشه

روون حرف نمیزنه 

ولی خب دایره لغاتش بیشتر شده و‌گاهی دو کلمه ای میگه مثل تموم شد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ن چون ویز ویز میکرد اسمشو گزاشت ویژ ویژ من خیلی تلاش میکنم درست حرف بزنه کلمات رو درست میگم ولی چو ...

خب باهوشه که صدای زنبور رو تشخیص داده و با اون اسم صداش میکنه راهش فقط اینه که زیاد باهاش حرف بزنین و در مورد هر چیزی بهش توضیح بدین کم کم بهتر میشه 

کاشکی منم مشکلم حرف زدن بچم بود  ن راه رفتنش

چندوقتشه

پسرمن نزدیک ۲سال فقط ماما و بابا میگفت خیلیا میگفتن چرا حرف نمیزنه فردای تولد دوسالگیش یهو یه جمله گفت که خودمون تعجب کردیم دیگه کم کم به حرف اومد

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
باید بتونه جمله بگه تو این سن، کاملا شبیه بچه منه، من بردم گفتار درمانی و بعدشم ارزیابی اتیسم ، فعلا ...

اره باید جمله بگه

خب راهکار دادن بهت؟ بهتر شد؟اثری داشت؟

2706