2752
2734
عنوان

شوهرم زنگ زد به خواهرم ..میخوام تلافی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 30 پست
ز زدی چی گفتی من جیکار کنم

زنگ زدم گفتم ما بحث کردیم پیاز داغشم زیاد کردم و گفتم من دیگه نمیمونم و فلان....البته اگه خانواده اش ذره ای ب فکر زندگیتن و باز اونا هم آتیش بیار معرکه نمیشن

شوهر بی شعور منم این کارو کرده زنگ زد به بابام گفت از سرکار اومدم خسته و کوفته منو گرفته زده به احتر ...

زندگی مگه الکیه عزیزم یه بار تو لج کنی یه بار همسرت!؟

با آرامش مشکلات رو حل کنید.قرار نیست که این دعواها مدام تکرار شه که.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هزار بار گفتم نگو میگه میگم که دیگه فلان کار تکرار نکنی 

بگو اونا بهش بتوپن که مسائل شخصی زندگیتون ب ما ارتباطی نداره و دخالت نمیکنیم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چه خاله زنکه.ببخشیدا حالا دعواتون سر چی هست؟! مشاوره رفتید؟

مشاوره نمیاد هرکار میکنم دعوا یر ابنکه چرا خونه مامانم که بودم رفتم بیرون با خواهر هام و بهش نگفتم اجازه بگیرم 

زندگی مگه الکیه عزیزم یه بار تو لج کنی یه بار همسرت!؟ با آرامش مشکلات رو حل کنید.قرار نیست که این د ...

فعلا که دعوامون نشده وقتی هم دعوا میکنیم سریع جمعش میکنه 

ولی شما نمیدونی اون شبی که زنگ بابام زد دنیا رو سر من خراب شد خیلی بد بود خیلی 

خودش میدونه چه گهی خورده محض همین خاطره میترسه 

حالا من که زنگ نمیزنم از طرفیم دلم نمیخاد خانوادش بفهمن باهم دعوا میکنیم چون همه جا رو پر میکنن 

ولی همین که بهش استرس میدم دلم خنک میشه

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
پشمام مثلا زنگ میزنه میگه ما دعوا کردیم؟ چه عجیب  خاله زنک

مثلا میگه چرا اومد بیرون با شما و نگفت به من که اجازه بگیره یا میگه چرا به نقاش ساختمام زنگ زو هماهنگ کنه بزاب فلان کار و له من نگفت هزار بار بهش جیگم فلان کار بکن نمیکنه و بیخیال و مهم نیست براش این چیزا

دعوایی ک از خونه بیرون بره رو دیگه نمیشه جمع کرد! ب شوهرت بگو منو تو یک ساعت بعد اشتی میکنیم همه چی رو فراموس میکنیم ولی خانواده ها یادشون نمیره ،تو روز خوشیمون دعواهامونو میزنن تو صورتمون،زندگیمون تلخ میشه! اگه ازیک  رفتار شما خوشش نمیاد این راهش نیست،برین پیش مشاور

مثلا میگه چرا اومد بیرون با شما و نگفت به من که اجازه بگیره یا میگه چرا به نقاش ساختمام زنگ زو هماهن ...

شوهر منم یبار له بابام زنگ زد و اوردش خونه .من بهش گفتم چرا فکر میکنی بابای من طرف تو رو میگیره دخترش رو ول می‌کنه .لهش گفتم ساید جلو روت چیزی نگه ولی از دل برات متاسف میشه که چنین دامادی داره که با دخترش دعوا میکنه . دیگه زنگ نزد 

مشاوره نمیاد هرکار میکنم دعوا یر ابنکه چرا خونه مامانم که بودم رفتم بیرون با خواهر هام و بهش نگفتم ا ...

خوب نباید دست رو حساسیتهای همدیگه بذارین ... اصل ب تفاهم رسیدن یعنی همین ،یعنی بدونی چی همسرتو عصبی میکنه و تحریکش نکنی ، همینطور همسرتونم باید ب حساسیتهای شما احترام بذاره .... یکسال اول زندگی مشترکم همش با همسرم دعوا میکردیم ،فقط چون ب جای رعایت حال همدیگه ،بدتر همو تحریک میکردیم، ولی بعد یاد گرفتیم دست رو چیزایی ک واسه طرف مقابل مهمه   نذاریم ،دیگه بعدازون ب ارامش و ثبات رسیدیم خداروشکر

2706