2752
2734
عنوان

یاد کاربرایی افتادم که بی صدا خاموش شدن !!

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 50 پست

من همیشه به این کاربرایی که میگن میخوام خودکشی کنم، فکر میکنم که آیا واقعا موفق به خودکشی شدن یا فیلمشونه

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره واقعا میگن از رگ‌گردنم بهت نزدیک تره

روحشون شاد باشه 

زن داداش/منم چن سال پیش توتصادف فوت شد واقعا شوک‌بدی بود

بعدچن وقت رفتم‌برنامه های مجازیشو دیدم برنامه لاین چقدسخت بود بعد ک‌میبینی دیگ‌نیستن ولی نوشته هاشون مونده

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 

یه تاپیک مال سال ۷-۹۶ بود.استارترش تعلیق نشده،ولی از کی توش پیام گذاشتن که بی جواب مونده.

اتفاقا منم فکر کردم ممکنه فوت کرده باشن😢

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
من همیشه به این کاربرایی که میگن میخوام خودکشی کنم، فکر میکنم که آیا واقعا موفق به خودکشی شدن یا فیل ...

وقتی تایپیک خودکشی میبینید حتمابرین و طرف رو اروم کنید شاید واقعا اون لحظه شیطون رفته تو جلدش

من همیشه به این کاربرایی که میگن میخوام خودکشی کنم، فکر میکنم که آیا واقعا موفق به خودکشی شدن یا فیل ...

اکثرا نع.چون همینکه اینجا درددل میکنن و همه به زندگی تشویقشون میکنن مشخصه تو روحیشون تاثیر مثبت داره.همین چند هفته پیش یه کاربر گفت می‌خوام خودکشی کنم تمام رسانه‌های دنیا تیترش میکنن.

اینقدر جدی و مصمم بود که واقعا فردا منتظر بودم یه خبر خودکشی بشنوم😓🥴ولی خب بعد چند روز اومد و گفت منصرف شدم خدارو شکر.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
مامان ترنم تو سانحه سقوط هواپیما از دنیا رفت

همون ک خانوادگی فوت شدن؟

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
2706