2737
2734
عنوان

عروس هلندی هام خیلی از من میترسن

105 بازدید | 6 پست

سفیده تخم مرغ گذاشتم تو قفسشون وحشی شدن پرواز کردن اینور اونور صدای فس فس درآوردن 😒😒

بعد چهارروز چرا عادت نکردن پس؟؟غذاشونم خیلی کمه همش تو استرسن به یه صدای خیلی ریز هم واکنش نشون میدن 

هفت ماهشونه نرو ماده هستن

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

😂😂😂وااای خدایااا قربونش عیحت.عیفتسفخیگ

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۴روزه خریدی؟

عادیه زمان برهستش آب و غذاشون رو سعی کن فقط خودت عوض کنی محیط اروم نگهشون دار به هیچ عنوان سعی نکن بهشون دست بزنی یا بجز غذا دادن نزدیکشون بشی 

و اینکه پرنده هایی که دستی نیستن اونقدری که فکر کنی راحت نمیشن باهات فقط درحدی که دیدنت نترسن و گاهی اوقات برای غذا نگات کنن و صدات کنن

2731
۴روزه خریدی؟ عادیه زمان برهستش آب و غذاشون رو سعی کن فقط خودت عوض کنی محیط اروم نگهشون دار به هی ...

پس هیچوقت دستی نمیشن؟؟

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
پس هیچوقت دستی نمیشن؟؟

نه عزیزم 

برای دستی شدن باید سن کم باشن و اینکه ۷ماهه رو به سختی میشه دستی کرد اما اینکه دوتا هستن نمیشه دیگه چون هم زبونشون هست و چه نیازی ب ارتباط باماها دارن