2733
2734
عنوان

ممکنه حرز امام جواد (ع) بعد از یه مدت اثرشو از دست بده ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 34 پست
میشه از سر در خونه آویزون کنیم؟ میشه آدرس پیجشو بدین قیمتش چنده چون من دوهفته پیش مشهدبودم ازاونجا ...

گلم من مرداد ماه سال پیش ازشون حرز کبیر رو به همراه محفظه ی نقره و بازوبند و یک حرز ابی دجانه و حرز امام جواد صغیر که البته این آخری هدیه بود و یک تربت کوچیکِ امام حسین تهیه کردم که همه با هم شد یک میلیون و صد هزارتومان که بعدش براشون شرایط مالیم رو توضیح دادم و ایشون از من هشتصد گرفتن و از قیمت الان هم اطلاعی ندارم...

و اینکه حرز یک دعای محافظتیه و باید حتما همراهتون باشه، باید به بازوی راستتون بسته بشه و حتما باید درون لوله ی نقره قرار بگیره ، برای تک تک اعضای خانواده باید جدا تهیه کنید ، به اسم خودشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم بخدا هنگممم تمام اینا ک گفتم پشت سرهم اتفاق افتاد!خیلی عجیبه بعد حرزارو ریختم بیرون دیگه هم ...

گلم خودت نباید مینوشتی، برات توضیح دادم، کارت اشتباه بوده 😢♥️

من خیلی تحقیق کردم راجع به حرز، اطلاعاتم تقریبا کامله ، طبق اطلاعاتی که دارم میگم بله احتمالا طبق اص ...

حالا میگیم طبق اصول نبوده نوشتنم اینا درسته همینطوره سوالم اینه که چون رعایت نکردم اینجورشد؟؟

2706