2733
2734
عنوان

میخوام برم حموم میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 84 پست
خوبه گفتم بیشتر نترسونینم😐 الکی هست از امروز صبح که رفتم دیگه اعتقادی ندارم به این جمله

ببخشید تورو خدا🙏

سر شب برو نصف شب اصلا نمیرم من

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣🤣تنهایی نبین خوووو مجبوری مگه اره تو ذهنت میمونه از داخل فیلممم ترسناک تر

نمیشه با بچه هام ببینم با خواهرمم مجبوریم تو گوشی ببینیم که بچه ها فضولی نکنن من میخواستم با تی وی ببینم با گوشی جالب نیست...

شوهرم ژانر ترسناک نمیبینه یه سری مجبورش میکردم همش توجاهای ترسناک پقی می‌کرد یا یه جوری منو میترسوند زهرم آب میشد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیشه با بچه هام ببینم با خواهرمم مجبوریم تو گوشی ببینیم که بچه ها فضولی نکنن من میخواستم با تی وی ب ...

بخدا تو فیلم کینه زنه داشت ظرف میشست منم لامپارو خاموش کرده بودم هیجانی تر بشه😂بعد یدفع صدای در اومد ی خاصی جیر جیر ماننده من فقط در اتاقارو نگاه کردم گفتم از اینجا نیاد بعد از ترس شعر خوندم😂زنه ام همش گفت هلو هلو منم گفتم الو الو 😂بخدا رفتم کل خونه رو گشتم کمدارو نگاهرنکروم گفتم اینجا قایم شده😂

2731
بخدا تو فیلم کینه زنه داشت ظرف میشست منم لامپارو خاموش کرده بودم هیجانی تر بشه😂بعد یدفع صدای در اوم ...

😵😵😵دقیقا تو احضار هم یه پیرمرده رو مبل نشسته بود من هربار نگاه مبل یه نفره میکردم قیافه اون پیرمرد کریح میومد تو نظرم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
😵😵😵دقیقا تو احضار هم یه پیرمرده رو مبل نشسته بود من هربار نگاه مبل یه نفره میکردم قیافه اون پیرمر ...

اره اینجوریه دیگه ادم خودشو میترسونه ولی زن نبینه خوبع