2752
2734
عنوان

میخوام برم حموم میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 84 پست
من کانجورینگ ۱تا ۳ رو تنها دیدم ولی بعدش خیلی تو ذهنم موند موقعی که شوهرم شب کار میشد همش میومد تو خ ...

کانجورینگه هااااتت الکی نیست تنهایی گیرت میاره🤣ندیدم بهش میاد کره ای باشع

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
امیدوادم لیاقت برادری شمارو داشته باشم🙏

خواهش میکنم بزرگوار

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
2731

نه سرچ کن احضار

حتما دیدیش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اده اسمشو شنیدم ولی فک نکردم زیاد خوب باشع من کینه ۱  ۲رو دوسداشتم

کینه هم ترسناکه ولی احضار خوده ترسه رو ناخودآگاه آدم تاثیر میذاره واقعا ولی من بخاطر بازیگراش دوستش داشتم آقا وخانم وارن خیلیییییییی خوبن و اینکه واقعیه هم داستانش هم اون دوتا زنو وشوهر محقق

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
کینه هم ترسناکه ولی احضار خوده ترسه رو ناخودآگاه آدم تاثیر میذاره واقعا ولی من بخاطر بازیگراش دوستش ...

من بدبختی تو خونه تنهام بعد فیلم ک تموم بشه داخل مغزت دوباره مرور میکنی اصلا خوب نیست😅نمیدونم چ دلی داشتین شماااا تناا دیدینش

من بدبختی تو خونه تنهام بعد فیلم ک تموم بشه داخل مغزت دوباره مرور میکنی اصلا خوب نیست😅نمیدونم چ دلی ...

من یه مدت خیلی علاقه داشتم البته باخواهرم میدیدم و زیاد تو ذهنم نبود ولی تنهایی که دیدم نصف شب تو آشپزخونه هم نمیتونستم برم 

مخصوصا بعد اینسیدیوس چون قسمت چهارش یه سکانس داشت دختره تو تاریکی میرفت ولی اون روح جلوشو نمی‌دید من تو تاریکی میرفتم آشپزخونه میگفتم حتما یکی جلومه نمیتونم ببینمش بعد می‌پریدم بیرون

اره بخدا ولی شوخی در رفته جدی میگم شبا داخل حموم خوب نیست بری نمیگم چرا ولی نباید بری حموم 

خوبه گفتم بیشتر نترسونینم😐 الکی هست از امروز صبح که رفتم دیگه اعتقادی ندارم به این جمله

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

البته ۳ونیمه نصف شب بود😂

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
خجالت میکشم با اینا هم وطنم! یه پیام ناشناس گذاشتم به غلط کردن انداختن منو

دقیقااااا

یعنی با کوچیکترین چیزی منحرفن

من یه مدت خیلی علاقه داشتم البته باخواهرم میدیدم و زیاد تو ذهنم نبود ولی تنهایی که دیدم نصف شب تو آش ...

🤣🤣🤣🤣تنهایی نبین خوووو مجبوری مگه

اره تو ذهنت میمونه از داخل فیلممم ترسناک تر

2706