2752
2734
والا من نذر شهید ابراهیم هادی به درگاه حرم امام رضا میکنم همیشه جوابه😂

چه خوب برای منم چندتامیفرستی لطفا ممنون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه موضوع عاشقیه چله یس، طه، نماز استغاثه اوه حاجت دیگه ایه نماز کن فیکون حضرت عباس

به غیر از طه همرو انجام دادم یه دستور قوی میخام

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
والا من نذر شهید ابراهیم هادی به درگاه حرم امام رضا میکنم همیشه جوابه😂

منم نذر کردم شب تولدش ولی جوابمو نداد بی نعرفت 💔🥺

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
چه خوب برای منم چندتامیفرستی لطفا ممنون

مشهدیم پول میدم ب حرم

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
منم نذر کردم شب تولدش ولی جوابمو نداد بی نعرفت 💔🥺

اگ ازدواج میخوای ک شاید ب صلاحت نیس خب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

صبر کن و توکل کن و از ته قلبت به خدا امیدوار باش که حاحتتو میده انشاالله یه بخت خوب نصیبت بشه،❤️

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
مشهدیم پول میدم ب حرم

اهان فک کردم صلوات میفرستی پس خودم بطلبه بیام 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اهان فک کردم صلوات میفرستی پس خودم بطلبه بیام 

صلواتم میفرستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین من یه مطلب خوندم رهبر سوره یس رو گفته بودن برای ازدواج باز سرچ کن فک کنم بااین روش صددرصد ازدواج کنی

یعنی کلا ازدواج به صلاحم نیس؟ مگه میشه؟  حاجتم هم البته یچیز دیگه ای بود

والا طبق امضات گفتم نمیدونم

راز موفقیت من اینه هیچووقت طلبکار نبودم

داد گفتم دستش درد نکنه نداد گفتم ب صلاحم نبود

واس همون همیشه راه میان باهام

طلبکار شی بگی بی معرفت و چرا حاجتم ندادی و این حرفا تمام اجرت بر فناست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706