2733
2734
عنوان

اعصابم بشدت خورده از دیشب نخوابیدم

343 بازدید | 24 پست

یه زن مسنی از مادر شوهرم مراقبت میکردن وقتی مادرشوهرم زنده بود...حدود دوسال گذشته‌‌‌...مرتب به شوهرم برا کارا مادرش ز میزد‌‌‌‌....منم دلخور شدم چرا بمن زنگ نمیزنه و به شوهرم زنگ میزنه...

حالا دیشب چون به یکی گفته بود دوست دارم بچه اش رو ببینم رفتم پیشش ...حالا دیشب شوهرم میگم تو که با اون مثل خروس جنگی بودی چرا رفتی پیشش‌‌‌‌....یعنی میخوام بایت این حرفش ادبش کنم نمیدونم چطور...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخاطریک از دیشب نخوابیدی سر این حرف ناراحت شدی

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بخاطریک از دیشب نخوابیدی سر این حرف ناراحت شدی

اره بخدا چون بشدت خسته ام از صبح تا شب دست تنها بچه ها رو بزرک میکنم ..خودشم نیست ‌‌‌عوض خسته نباشید اینو بگه خودم قلبم مشکل داره هزارتا مشکل دیگه اینو بگه یه جور بیشعوری برام....

اره بخدا چون بشدت خسته ام از صبح تا شب دست تنها بچه ها رو بزرک میکنم ..خودشم نیست ‌‌‌عوض خسته نباشید ...

میفهمم چی میگی گاهی وقتا ی حرف کوچیک کبریت میزنه رو انبار باروت یهو بوووم منفجر میشه ادم.بنظرم سعی کن بخوابی قرص ملاتونین بخور شبا اگ نمیتونی بخوابی

فردا روز بهتریه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
میفهمم چی میگی گاهی وقتا ی حرف کوچیک کبریت میزنه رو انبار باروت یهو بوووم منفجر میشه ادم.بنظرم سعی ک ...

بخاطر قلبم آلپروزولام و کلونارپام بخاطر خانواده احمقش میخورم‌....روانیم کردند حالا هم این

بخاطر قلبم آلپروزولام و کلونارپام بخاطر خانواده احمقش میخورم‌....روانیم کردند حالا هم این

ولش کن بابا ارزش نداره سلامت روان خودت مهم تره الان بپیچی ب پاش ی چیز بدتر بهت میگه بیشتر ناراحت میشی الان فقط بگیر بخواب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولش کن بابا ارزش نداره سلامت روان خودت مهم تره الان بپیچی ب پاش ی چیز بدتر بهت میگه بیشتر ناراحت میش ...

نمیتونم...اون موقع که زنه بهش زنگ میزد بمن حق داد چرا الان زده زیرش‌‌..من به اون خانم بد بین بودم...چون دیدم یبار جلو شوهرم لباس خیلی نازکی پوشیده بود و تمام بدنش معلوم بود‌‌‌

نمیتونم...اون موقع که زنه بهش زنگ میزد بمن حق داد چرا الان زده زیرش‌‌..من به اون خانم بد بین بودم... ...

منظورش از خروس جنگی اینه ک باهم نمیساختین 

اصلا ب معنیش فکر نکرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706