2733
2734

کاش یکی هم ب من بگه خونم کی آماده میشه و کی میرم داخلش و راحت میشیم از مستأجری🙏🥺

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
2731
هبچکیی نیومده

😅 خوابن 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
امسال پیدا میکنی

حس ششمی؟

حسش بهم چیه؟کسی تو زندگیشه یا واقعا دوستم داره؟

بنظرت فرهنگیان دعوت میشم ب مصاحبه ؟

لازم دونستم اول امضام ی پرانتز باز کنم!!(نر های خر درخواست دوستی بدین تو تاپیکام نظر بدین گزارش همتونو میزنم!!چقد شما حال  بهم زنین !!باید سر کار و زندگی باشین یا بین زنا بلورین؟؟؟از ریش و سیبیلتون خجالت بکشین خاله زنکااااا)من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)
امسال پیدا میکنی

کی بهم پیام میده؟؟؟؟حسش بهم چیه؟؟؟؟

همينطوری یهویی سلام😂😂خانم هستم اسمم مهدیه اس روزی که میخواستم عضو سایت بشم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد منم این اسم اومد توی ذهنم اسم شخصیت رضا عطاران توی فیلم هزارپا.
تا پاییز امسال انشالله

خدا از زبونت بشنوه 

یه نفر دیگه همینو گفت

2706