2733
2734
عنوان

حاضرید بخاطر خواسته ی خودتون اسپرم اهدایی بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 7947 بازدید | 280 پست
مشکل از همسرمع ک میخوام اسپرم اهدایی بگیرم دیکه عزیزم 

اگه بتونید از برادر شوهرتون و همسرش جنین اهدایی بگیرین باز خیلی بهتره 

باز داداش خودش باشه یه چیزی 

ایشالله که خدا دامنتو سبز کنه ولی حتما قبل هر کاری با شوهرت حرف بزن بهش بگو دو فردا دیگه نزنع زیرش 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
مردا رو این چیزا حساسن،می‌بینی الان قبول کرده بعد میزنه زیرش و میگه بچه من نیست و .....

اون موقع میگم به جهنم برو گمشو از زندگیم بیرون

من دارم بخاطر اون این خفت زو قبول میکنم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم از حرف بعضی دوستان ناراحت نشین ان شاالله خدا دامنتون سبز کنه 

امشب خیلی گریه کردم خیلی دلم گرفته 

بهونه گیر شدم 

همش میگم کاش مجرد بودم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

چرا انقد ناراحتی کسی میشناسم بعد سالهاااا ت اوج ناامیدی بچه دار شدن با کلی نذر و نیاز  با دوا درمان و کردن 

صاحب  پسر دو قلو شده حتی خودشونم میگن ک معجزس خانومه سنش بالا بود دیگ امیدی ب بچه دار شدن نداشتن 

خدارو ج دیدی شاید واس تو اتفاق افتاد بچه دار شدی 

من معتقدم حتی اگ بچه هم نباشه شوهرت خوب باشه کافیههه 

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
عزیزم شما میگی خواستیم انجام بدیم.. یعنی تصمیمشو داشتین و بعد منصرف شدین... چرا فکر میکنین فقط خودتو ...

کی گفتم خواستیم انجام بدیم 

گفتم شوهرم پیشنهاد داد ک درجا رد کردم 

اگ میخواستم اینطوری کنم زودتر از اینا انجام میدادم 

کی گفتم خواستیم انجام بدیم  گفتم شوهرم پیشنهاد داد ک درجا رد کردم  اگ میخواستم اینطوری ک ...

امیدوارم هر چی زودتر معجزه خدا براتون اتفاق بیفته و باردار شین...

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
اگه بتونید از برادر شوهرتون و همسرش جنین اهدایی بگیرین باز خیلی بهتره  باز داداش خودش باشه یه ...

خودش اصرار داره

برادر شوهرم کوچیکه ۱۷ سالشه

خواهر شوهرم ۱۴ سالشه

چرا انقد ناراحتی کسی میشناسم بعد سالهاااا ت اوج ناامیدی بچه دار شدن با کلی نذر و نیاز  با دوا د ...

حداقل دعا کن بمیرم :)

امشب خیلی دلم شکست خیلس گریه کردم 

الانم دارم گریه میکنم

دیگه صبرم تموم شده

تو پیری نمیخوام ، عمرم کم میشه اونموقع کی از بچم نگهداری کنه

امیدوارم هر چی زودتر معجزه خدا براتون اتفاق بیفته و باردار شین...

ممنونم♥️

هرماه توهم بارداری میزنم تا وقتی که پریود میشم 

این ماهم زدم ولی امشب بدجور دلم گرفته

ممنونم♥️ هرماه توهم بارداری میزنم تا وقتی که پریود میشم  این ماهم زدم ولی امشب بدجور دلم گرفت ...

عزیزم بیخیالش شو... بسپار به خدا و بدون که هر چیزی حکمتی داره...به امید روزهای بهتر  

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
حداقل دعا کن بمیرم :) امشب خیلی دلم شکست خیلس گریه کردم  الانم دارم گریه میکنم دیگه صبرم تمو ...

نگووو دختر سنی هم نداری

خیلیا سن تو حالا مجردن چرا همچین میکنی 

شوهرت با اینکه خودش مشکل داره سر بچه دار نشدن بحث میکنه باهات؟

چجور آدمیه؟؟

امیدوارم بزودی بچه دار بشی تاپیک بزنی با خوشحالی❤️🤌از ته دلم واست آرزو میکنم 

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
اسپرم اهدایی مشکل شرعی داره

در مواردی که مرد به علتی قادر به تولید اسپرم نباشد آیا می‏توان از اسپرم اهدایی مردی اجنبی (ناشناس یا شناس) جهت امتزاج نمودن باتخمک همسرش در آزمایشگاه استفاده نمود و بعد جنین تشکیل شده را به رحم خانم بیمار منتقل کرد تا پس از وضع حمل مولود توسط بیمار و همسرش نگهداری شود.

پاسخ 

فی نفسه بدون ارتکاب محرمی مانع ندارد و حکم ولد نیز بیان شد

این مال نظر آقای خامنه‌ای هست

عزیزم این کار از نظر شرعی مشکل داره و حرام است، برای فعل حرام هم استخاره جایز نیست

من سرچ کردم نظر آقای خامنه ای رو هم گذاشتم تو تاپیک این دوستمون گفتن ایرادی ندارد اسپرم اهدایی 

منظور شما این هست که اسپرم اهدایی ایراد داره ؟

نگووو دختر سنی هم نداری خیلیا سن تو حالا مجردن چرا همچین میکنی  شوهرت با اینکه خودش مشکل داره ...

ممنون قشنگم ♥️ 

ن اینطوری نیست ک غر بزنه سرم ولی گریه میکنه ک نمیتونه بابا بشه

کارای دیگه میکنه ک ناراحت میشم ، مثلا رفته پیش دعا نویس اونم گفته خون بزغاله رو با جون خرگوش 

تریاک و شراب رو 

هر شب یکیشو بزار تو واژن خانمت

من دردم میاد این خفتو تحمل کنم

ممنونم♥️ هرماه توهم بارداری میزنم تا وقتی که پریود میشم  این ماهم زدم ولی امشب بدجور دلم گرفت ...

یه چیزی بهت میگم خیلی با دقت بخون ...

من تنبلی شدید تخمدان داشتم و یه عالمه کیست 

سال به سال پریود نمی‌شدم 

هر دکتری رفتم می‌گفت بچه دار شدنت محاله

خواستی ازدواج کنی قبل از عقد  حتما به خواستگارت  بگو تا این حد من داغون بودم ....

به قول یه دکتری بهم گفت  من یه سگ نر دارم هر وقت سگ نر زایید تو هم باردار میشی 

آنقدر شکستم و له شدم 

به دلایل مختلفی زندگی اول من دوامی نداشت البته هیچ ربطی به داستان بچه نداشت چون ما نمی خواستیم کلا خیلی اختلاف داشتیم باهم جنگ بود رسماً

اما روزی نبود که بعد از طلاق شوهر سابقم پیام نده و توی سرم نزنه

یه روز گفت روزی که تو باردار بشی منم میشم 

بگذریم 

زد و من ازدواج مجدد کردم و توی آخرین مرحله خواستگاری به همسرم گفتم 

اونم گفت بسپار به خدا 

به جان همین دو تا بچه ای که الان کنارم خوابن ، من با اولین نزدیکی باردار شدم 

رفتم سراغ اون دکتره که بهم نیش زده بود و از خجالتش در اومدم گفتم آنقدر می‌شینم تو مطبت تا سگ نرت باردار بشه

همسر سابقم هم که فهمید  پیام دادم بهش گفتم ببین من باردار شدم الوعده وفا ، مرد نیستی اگر باردار نشی .... 

آره عزیزم 

نمیدونی کی کجا چه طور ولی بزودی خدا کمکت می‌کنه 

من به نیتت قرآن باز کردم و آیه بشارت و امید اومد 

رها کن بچه رو ... خودش میاد سراغت 

2706