2752
2734
عزیزم من عمه هام حتی دیپلم ام نداشتن...!یهو توو ۳۵.۴۰ سالگی شروع کردن به ادامه تحصیل زودیم شدن کارمن ...

خب عزیزم همه که اینطور نیستن

نمیشه جمع بست .البته میدونم 

بعضی ها اینن که شما گفتید

بیسواد کنه نه ولی سوادشون در حد

دکتر و اینا نبوده ولی سهمیه که داشتن

رفتن بالا

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ازدواج رسمی ودائم ازاین یکی شوهره هم بچه داره شوهرش ولی زودفوت کردبچه هاش کوچیک بودن اون بچه هاش ...

بچه هایی که از شوهر شهید بودند به بچه های شوهر دومی سرکوفت می زدن؟

چرا؟

عزیزم من عمه هام حتی دیپلم ام نداشتن...!یهو توو ۳۵.۴۰ سالگی شروع کردن به ادامه تحصیل زودیم شدن کارمن ...

به خدا من خواهر شهیدم ،سال۷۶دیپلم گرفتم به هر دری زدم که شاغل بشم ،نتونستم بابام خیر هم هست سند زمینهایی به علوم پزشکی که هدیه کرده بود راهم می‌بردم الان خانه دار هستم وسایل ۹۰علوم پزشکی زاهدان امتحان دادم قبول شدم منو با هزار بهانه وتبصره رد کردن

البته من خود بابام وصیت کردند که کلا از امتیاز شهید استفاده نکنیم .بخاطر همین من و برادرام اصلا هیچ جا استخدام نشدیم حتی دانشگاه هم رفتیم مامانم خودش شهریه کامل و میداد و حتی بابام گفته بود که تو قطعه شهدا هم حاکم نکنید و روی سنگ قبرم هم شهید ننویسید که دیگه این و بنیاد شهید قبول نکرده بود .

بچه هایی که از شوهر شهید بودند به بچه های شوهر دومی سرکوفت می زدن؟ چرا؟

اره اون شوهردومی حقوقی نداشت وقتی فوت کرد وبچه هاش بی حقوق موندن مادرشون حقوق بنیادشهیدرو خرج میکرد مال اون بچه هاش شوهراولشم براشون پس اندازمیکرد.بعدقشنگ من یادمه سرسفره به اون خواهرو...ازشوهردومیه مبگفتن شماحقوق ندارین این مال بابای ماست کوفت میکنین این یه نمونش رو من خودم شاهدش بودم.بعدم خودشون درس خوندن ودانشگاه وکاررفتن.اون بچه ها شوهردومیه رو نزاشتن درس بخونه و۱۴سالگی شوهرشون دادن اونم بی جهیزیه به دهات تابه قول خودشون کمترمال بابای شهیدشون رو بخوره.میگفتن راضی نیستیم

البته من خود بابام وصیت کردند که کلا از امتیاز شهید استفاده نکنیم .بخاطر همین من و برادرام اصلا هیچ ...

انشاالله خدا به شما صبر بده وروح پدر گرامیتان با ائمه محشور بسه

اره اون شوهردومی حقوقی نداشت وقتی فوت کرد وبچه هاش بی حقوق موندن مادرشون حقوق بنیادشهیدرو خرج میکرد ...

حیف خون پدرشون

مادرشون کاش یکم رو تربیت بچه های شهید کار می کرد که آبروی بابای شهیدشون رو نبرند

2706