2733
2734

منم 

۲۰کیلو کم دارم  

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸 مرگ بر اسرائیل و حامیانش🐖🦮جانم فدای ایران‌جان🇮🇷                                                                             خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب غذا بخور بخودت برس دارو ویتامین e400 وامگا۳بخور البته تحت نظر دکتر

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
نه من وزن کم کنم دیگه خیلی خیلی سخت برمیگرده 

وای حالا من برعکس توشیر دهی هستم دارم چاق میشم   قبل بارداریم هیکلم خیلی خوب شده بود،، به نطر من برنج وماکارونی وسیب ز مینی وبستنی، چاق میکنهوچیپس وپفک وتنقلات وزن زیاد میکنه

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
من پونزده تا ، نمی‌دونم چ قرص یا پودری بخرم🤦🏻‍♀️

دیگه می‌خوام برم دکتر تغذیه یه خاکی به سرم بریزه

خیلی عوض شدم با این وزن کم کردن هیچکی نمیشناسدم

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸 مرگ بر اسرائیل و حامیانش🐖🦮جانم فدای ایران‌جان🇮🇷                                                                             خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.
وای حالا من برعکس توشیر دهی هستم دارم چاق میشم   قبل بارداریم هیکلم خیلی خوب شده بود،، به نطر ...

من خیلی خیلی زیاد غذا میخورم مخصوصا برنج اینا ولی اصلا چاق نمیشم نه اندامم خوبه ن حتی صورتم ، لاغر لاغرم

دیگه می‌خوام برم دکتر تغذیه یه خاکی به سرم بریزه خیلی عوض شدم با این وزن کم کردن هیچکی نمیشناسدم

منم تو فکرش هستم ولی میخام برا بار اخر یه پودری قرصی چیزی استفاده کنم شاید مث بقیه جواب بده وبمونه برام

منم تو فکرش هستم ولی میخام برا بار اخر یه پودری قرصی چیزی استفاده کنم شاید مث بقیه جواب بده وبمونه ب ...

اگر راه حلی پیدا کردی حتما تگم کن همینجا

2706