2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون حق با منه یا زنداداشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3417 بازدید | 103 پست
عزیزم داداشم بد کرده به من نه من به اون

میدونم عزیزم

میگم حتما ب خانومش گفته ک من خواهرمو قبلا اذیت کردم کتک زدم و.. خواهرم از من خوشش نمیاد ب خاطر گذشته 

بعد  زن برادرتم باخودش فک کرده چون شما از داداشت کینه داری و خوشت نمیاد، ازین بنده خدا هم چون زن اونه بی دلیل بدت میاد 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
برای زن برادرتون تعریف نکردید که قبلا برادرتون با شما چه رفتاری داشته؟

نه زن برادرم  خیلی دختره خاصیه  . مثلا یک دفعه وسط صحبت دیگران بلند میشه میره . یا اصلا محل نمیده . و چون تک دختر هستش ، فکر میکنه رفتاره بقیه اشتباهه  و درست ترین رفتار برای خودشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من رو ی که برادرم  ازدواج کرد ، حتی نرفتم خونش . یعنی سه سال و نیمه  خونش نرفتم . تو ...

خب چه کنیم برات حقته اینطور باهات رفتار شه چون خودت دلت میخواد کنیز و کلفت زنداداشت باشی. اینو داداشت دستشون تو یه کاسه است و به قصد هم میاد خونتون.

میدونم عزیزم میگم حتما ب خانومش گفته ک من خواهرمو قبلا اذیت کردم کتک زدم و.. خواهرم از من خوشش نمیا ...

نه واقعا از زنداداشم  بدم نمیاد . اما خودش باید درک کنه که من دلم نمیخواد رفت و آمد کنم

خب چه کنیم برات حقته اینطور باهات رفتار شه چون خودت دلت میخواد کنیز و کلفت زنداداشت باشی. اینو داداش ...

خب قربونت بشم . جلو در بگم برید گمشید بیرون ، نیاین  تو ؟ چیکارشون  کنم ؟ زنداداشم باید خودش فکر کنه و با خودش بگه سر زده نرم جایی

عزیزم من چمیدونستم  طرف میخواد پاشه بیاد . بعدم اون دختر باید احترام خودش رو نگه داره . وقتی من ...

شاید طرف بیشعور و نفهم باشه، شما باید بهش سواری بدین؟! ببخشید البته رک گفتم:/

خب قربونت بشم . جلو در بگم برید گمشید بیرون ، نیاین  تو ؟ چیکارشون  کنم ؟ زنداداشم باید خو ...

ساکت شو😁 بخدا میام پیدات میکنم اول تو رو نصف میکنم بعد زنداداش سواستفاده گرتو. عزیزم رو خودت کار کن.

من کاملا عادی با زنداداشم  رفتار میکنم . اما اون حس میونه من بین اون و جاریش  فرق گذاشتم

خودتو براش سفید نکن تمام ، جمله ای هم که گفتی اگر کاری کردم که ناراحت شدی معذرت می‌خوام ،  اینم اشتباه بود این حرف این حس رو به مخاطب میده که من خودمم به خودم مشکوکم و بهت حق میدم که اینطوری فکر کنی ،  باید اینطور موقع ها بگی من اینطوری فکر نمیکنم ولی چیزی شده که برداشتت با من متفاوت بوده باعث شده همچین فکری کنی اگر هست بگو با هم به یه نگاه مشترک برسیم .

اگر گفت فلان موضوع باعث شده میگی نه به فلان دلایل 

اگر گفت نه همینطوری حسم میگه فرق میذاری فلان بهش بگو نه عزیزم حتما برداشت متفاوتی از نیت رفتار های من داشتی من قصدم فلان چیز نیست 

اصلا خودتو نباید بندازی توی موضع عذرخواهی بیجا عذرخواهی بیجا طرف رو توی اشتباه خودش عمیق تر غرق می‌کنه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین من رو ی که برادرم  ازدواج کرد ، حتی نرفتم خونش . یعنی سه سال و نیمه  خونش نرفتم . تو ...

میگم که راهشون نده خونت .خیلی پرروان.منم زندایی اخریم دختر وپسر ونوه شو میاره عیدیشونو میگیرن بعد همونموقع که خونمونن میگن ما فردا قراره بریم یکماه مسافرت.دختر شهر دیگه شوهر کرده. یعنی نیایید خونمون. از سال ۹۸ تاحالا همین بساطه مارو خونه داییمون راه نمیده.درو باز نمیکنه. بعد یبار نذری بردیم خیلی تابلو بود درد باز نکرد ولی داییم یهو باماشین رسید دم خونشون گفت کسی نیست منم اومدم برم دستشویی. مگه میشه مگه محل کارت دستشویی نداره اخه😐 بعضیا پرروان. من وداداشامم فعلا هرسه سنامون تقریبا بالاست وهرسه هم مجردیم ولی خیلی دلم میخواد هرسه متاهل بشیم ولی واقعا با داداشام کات کامل کنم خیلی بهم بد کردن.مثل خودت داداش اخریم چندبار روم دست بلند کرد

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

اسی از خود آزاری خوشت میاد 

به مادرت بگو اینو ورنداره بیاره خونت طرف حتی آداب اجتماعی هم بلد نیست 

یه عمر از دست داداشت کشیدی حالا هم از دست زنش 

اصلا وقتی میان شوهرت خونه نبود آیفونو برندار مگه کلفت دختر مردمی بیاد بخوره دعوت نکنه طرف ساده گیرت آورده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
نه واقعا از زنداداشم  بدم نمیاد . اما خودش باید درک کنه که من دلم نمیخواد رفت و آمد کنم

محل نذار بهشون عزیزم 

ببینن روی خوش نشون نمیدی نمیان دیگه

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
2706